فهرست
میثم بائو: پرهام عاشق نساجی نیست
میثم بائو: پرهام عاشق نساجی نیست

میثم بائو: پرهام عاشق نساجی نیست

آی اسپورت- میثم‌ بائو از تیم نساجی کنار گذاشته شد و به دنبال این اتفاق، مصاحبه مهدی پرهام با یکی از برنامه‌های تلویزیونی آتش ماجرا را داغ‌تر کرد. بائو در واکنش به مصاحبه مهدی‌ پرهام می‌گوید: «اصل داستان کنار گذاشتن من از نساجی این بود که بعد از اینکه چک باشگاه را برگشت زدم، آقای پرهام با من تماس گرفت و گفت چک قرارداد را تحویل بده تا بازی کنی. من حتی هیچ اقدام قانونی هم نکردم و فقط چک را برگشت زدم. حالا ایشان در مصاحبه با یکی از برنامه‌های تلویزیونی گفته که آقای موسوی سرمربی تیم، من را کنار گذاشته و معتقد بود که فوتبالم تمام شده است.»
بائو که با همشهری گفت‌وگو کرده حرف‌هایش را به این شکل ادامه می‌دهد: «من از آقای موسوی یک سوال دارم، آقای موسوی اگر به من اعتقاد نداشتی چرا بلیت گرفتید و من را به اهواز بردید؟ به چه قیمتی به خاطر منافع‌تان مقابل حرف‌های آقای پرهام سکوت می‌کنید؟»
او در ادامه می‌گوید: «نساجی چهار بازی باخته است و آقایان سعی می‌کنند این شکست‌ها را گردن دیگران بیندازند. من تا حالا ندیده بودم در فوتبال کسی گروکشی کند که خدا را شکر در نساجی دیدم. آقای پرهام بهتر است به‌جای این کارها برود سه، چهار میلیارد بدهی نساجی را بدهد. او حتی در فوتبال پایه هزینه نمی‌کند و مسئولان تیم‌های پایه با پول گرفتن از خانواده بازیکنان هزینه‌های خودشان را درمی‌آورند!»
بازیکن نساجی ماجرای پادرمیانی قلعه‌نویی در این داستان را هم شرح می‌دهد: «من به‌خاطر رفاقت پرهام با آقای قلعه‌نویی تماس گرفتم و گفتم که می‌خواهم حقایق را به مردم بگویم؛ ایشان به من گفت صبر کن من پادرمیانی ‌کنم تا خصومت برطرف شود. یک جلسه بین ما سه نفر برگزار شد که آقای قلعه‌نویی با پرهام صحبت کرد اما او بازهم گفت که برای بازی کردن باید چک را تحویل بدهم. آقای پرهام می‌خواهد زورگویی کند و با زورگویی هیچ چیز حل نمی‌شود.»
کاپیتان نساجی در ادامه درباره بازی نساجی و نفت آبادان و اتهام کم‌کاری به برخی بازیکنان تیم توضیح می‌دهد: «من به آقای پرتو و سعید ابراهیم‌پور ایمان دارم. این بازیکنان در نساجی زحمات زیادی کشیدند. این انگ را هم آقای موسوی و مالک باشگاه به این بازیکنان زده‌اند.»
میثم بائو در پایان می‌گوید: «از آن برنامه تلویزیونی هم گله دارم که من را پای خط نیاوردند و یک‌طرفه به قاضی رفتند. من زیر بار حرف کسی که الفبای فوتبال را هم نمی‌داند نخواهم رفت. یک مساله‌ای را باید روشن کنم؛ آن زمان که در استقلال بودم آقای پرهام تیم را رها کرد و با ما به قطر آمد، نساجی حتی پول سفر و رفت‌وآمد را هم نداشت. حتی اعضای تیم در یکی از بازی‌ها هم بدون پول از بوشهر برگشتند. در قطر من به آقای پرهام گفتم چرا تیم را رها کردید؟ که او در پاسخ گفت ولش کن ببینم چه کسی حاضر است که این تیم را بگیرد و همان زمان به بازیکنان تیم استقلال پاداش دادند. آقای پرهام عاشق تیم نساجی نیست و هر وقت تیم مدعی باشد هزینه‌ها را پرداخت می‌کند، اگرهم مدعی نباشد آن را رها می‌کند.»

9411
۱    
آی اسپورت
2016-02-09 18:26:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر