فهرست
برانکو: طارمی امسال در حد کلاس جهانی است/ بهتر است بازیکنانم به سینما بروند تا جاهای دیگر! / این همه حاشیه از کجا به پرسپولیس می‌آید؟
برانکو: طارمی امسال در حد کلاس جهانی است/ بهتر است بازیکنانم به سینما بروند تا جاهای دیگر! / این همه حاشیه از کجا به پرسپولیس می‌آید؟

برانکو: طارمی امسال در حد کلاس جهانی است/ بهتر است بازیکنانم به سینما بروند تا جاهای دیگر! / این همه حاشیه از کجا به پرسپولیس می‌آید؟

آی اسپورت- سرمربی تیم پرسپولیس توانسته با حضورش در این تیم فوتبال بسیار زیبایی را به نمایش بگذارد؛ فوتبالی که نه‌تنها هواداران تیم بلکه بقیه اهالی فوتبال هم آن را ستایش می‌کنند. در این بین اما بازیکنان تیم با اشتباهات فراوان خود و حواشی که برای تیم به وجود می‌آورند، باعث شده‌اند پرسپولیس نتواند در بازی‌های اخیر خود با پیروزی از زمین مسابقه خارج شود و همین موضوع در دوبازی آخر تیم، خودش را نشان داد. برانکو ایوانکوویچ در خصوص شرایط این روزهای تیم با همشهری ورزشی گفت‌وگویی خواندنی داشته است.


 
پرسپولیس بازی بسیار خوبی را برابر ذوب‌آهن انجام داد.
من به خودم افتخار می‌کنم که در یکی از زیباترین بازی‌های لیگ هدایت یکی از تیم‌های زمین مسابقه را به عهده داشتم، زیرا این بازی هیجان فوق‌العاده‌ای داشت. وقتی در یک بازی 4گل به ثمر می‌رسد، قطعا تماشاگران هم از دیدن آن لذت برده‌اند.


اما پرسپولیس مانند بازی با سپاهان با وجود بازی خوب نتوانست به پیروزی برسد.
واقعا نمی‌دانم در این‌باره چه بگویم! من هم این موضوع را کاملا قبول دارم. ما موقعیت‌های زیادی را در زمین بازی از دست می‌دهیم و این اصلا برای تیمی که می‌خواهد برای قهرمانی مبارزه کند، خوب نیست. باید بگویم تک‌تک بازیکنانم و حتی خود من در این امر مقصریم که نمی‌توانیم با وجود بازی خوب امتیازات کامل را جذب کنیم.


قبول دارید که مهدی طارمی کمی زیاد از حد فراز و فرود دارد؟ موقعیت‌های صددرصدی را گل نمی‌کند و در یک بازی مانند ذوب‌آهن یکی از ستاره‌های تیم است.
من فکر می‌کنم طارمی در این فصل مانند یک بازیکن در سطح کلاس جهانی ظاهر شده و من از داشتن بازیکنی مانند او خوشحالم اما حیف که در بعضی بازی‌ها مانند بازی با ذوب‌آهن نتوانست گلزنی کند.
 

امسال با وجود اینکه پرسپولیس زیبا بازی می‌کند اما به همان اندازه حواشی زیادی هم برای تیم به وجود آمده‌است.
من هم نمی‌دانم چرا این‌قدر امسال برای تیم حاشیه به وجود آمده و این همه حاشیه از کجا می‌آید! واقعا تعجب می‌کنم.
 

آخرین حاشیه تیم مربوط به سینما رفتن مهدی طارمی می‌شود که می‌گویند تا دیروقت در سینما بوده است.
شما خودتان روز گذشته همراه تیم در اصفهان بودید و دیدید که طارمی یکی از بهترین بازی‌های فصلش را برای پرسپولیس به نمایش گذاشت. او در زمین همه‌کار کرد؛ هم پنالتی گرفت و هم پاس گل داد. درکل این بازیکن بسیار خوب ظاهر شد و من نمی‌دانم که این موضوع از کجا در ذهن حاشیه‌پردازان به وجود آمده است.
 

یعنی خودتان با دیروقت خوابیدن بازیکنان‌تان مشکلی ندارید؟
امکان دارد شما یک بازیکن را در لیگ ایران به من نشان دهید که قبل از ساعت12 شب بخوابد؟ اگر شما چنین بازیکنی را دیده‌اید، من هم دیده‌ام. تمام بازیکنان ایرانی زودتر از 12شب نمی‌خوابند، پس این خیلی خوب است که بازیکن من برای اینکه آرامش بگیرد، برای دیدن فیلم به سینما رفته تا اینکه به جاهای دیگر برود.
 

لوبانف بعد از حضور در ایران هنوز چیزی از خودش نشان نداده است.
این طبیعی است، چراکه این دروازه‌بان در بدو ورودش به ایران دو بازی سنگین را پشت‌سر گذاشته و با این وجود بازهم عملکرد قابل قبولی داشته است. حتی به نظر من او روی گل‌های خورده هم مقصر نبوده و مطمئنا روز‌به‌روز بهتر خواهد شد.
 

پرسپولیس در حال زدن یک رکورد خیره‌کننده است و آن هم از دست دادن تعداد زیادی از پنالتی‌ها در طول یک فصل.
به نظرم پنالتی زدن چیزی نیست که بگوییم باید در خون بازیکن باشد. این موضوع صحیح نیست. پنالتی زدن فقط از راه تمرین کردن و تمرین کردن و تمرین کردن و تلاش بسیار زیاد به دست می‌آید. بازیکنان خودشان باید بدانند که این موقعیت‌ها را نباید از دست بدهند.
 

اگر در بازی بعدی پرسپولیس بازهم صاحب پنالتی شوید کدام بازیکن را پشت توپ قرار می‌دهید؟
هنوز در این‌باره تصمیم نگرفته‌ام و باید در مورد آن کمی فکر کنم.


9411
  ۴  
آی اسپورت
2016-02-09 18:33:42
نظر دهید

۴ نظر
برزو
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴، ۰۸:۰۳
من نمیدونم کی گفته لنگ قشنگ بازی میکنه و چون قشنگ بازی میکنه شایسته ی قهرمانیه!!! ذوب اهن خیلی بهتر بازی میکنه! ضمن اینکه قشنگ بازیکردن باید توأم با مسئولیت پذیری باشه نه که اینهمه پنالتی و تک به تک خراب کنن! امسال یکی از دو استقلال تهران و خوزستان قهرمان لیگ میشه بدون شک.
-
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۵۷
خودت داری میگی این همه تک ب تک پس یعنی خوب بازی میکنه ک موقعیت ایجادمیکنه..پس نتیجه میگیریم هیس شو برادر
امید
پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۱۳
باید اول ازهمه چیز مارا هلال کنید آقای برانکو که زود درمورد شما قضاوت کردیم .شما یکی از بهتریین مربیان هستی که تا کنون به ایران اومده ..وهرچی شما بگید درست
-
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۱۴
واقعا دم همه پرسپولیسی ها گرم با این بازیهای زیبا و جذاب همینکه تو هر مسابقه بیش از 10 تا موقعیت جدی خلق میکنند متشکریم این در حالی استقلال تو کل بازی های لیگ 10موقعیت گل م3 پرسپولیس نداشته،قهرمان بدون شک پرسپولیس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر