فهرست
حواشی دیدار نفت: حضور مظلومی، رحمتی، کمال و کی‌روشی‌ها
حواشی دیدار نفت: حضور مظلومی، رحمتی، کمال و کی‌روشی‌ها

حواشی دیدار نفت: حضور مظلومی، رحمتی، کمال و کی‌روشی‌ها

آی‌اسپورت- دیدار دو تیم نفت تهران و الجیش قطر از ساعت ۱۸ در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند.
* بازیکنان دو تیم از ساعت ۱۷:۱۵ برای گرم کردن وارد زمین مسابقه شدند. * علیرضا بیرانوند از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت و هواداران به وی لقب « بیرانوند جهانی» دارند. وحید امیری و سیدجلال حسینی هم از سوی هواداران تشویق شدند.* حدود ۲ هزار نفر تماشاگر در ورزشگاه حاضر هستند و پرچم‌ ایران را در اختیار دارد.* در بین هواداران، طرفداران استقلال و پرسپولیس هم به چشم می‌خورند.* در ضلع شمالی ورزشگاه آزادی پرچم سه رنگ کشورمان توسط هواداران به اهتزاز درآمده است. * قنبرزاده مدیرعامل نفت تهران قبل از بازی در زمین مسابقه حاضر شد و با مسئولان برگزاری این مسابقه خوش و بش کرد. * اعضای کادرفنی تیم ملی به جز کی‌روش در ورزشگاه حاضر شدند و از نزدیک مسابقه را تماشا می‌کنند.*مهدی رحمتی، پرویز مظومی و کمال کامیابی‌نیا برای تماشای بازی در ورزشگاه حاضر شدند. دروازه‌بان استقلال پس از ورود به ورزشگاه بدون اینکه با مربیان تیم ملی برخوردی داشته باشد، در جایگاه ویژه به تماشای بازی نشست.


منبع: تسنیم
کدخبر: 9407
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-09 18:45:49
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۱۵
با باختشون به غرور ملى ما لطمه زدن، البته ما هم براى پیشرفت فوتبال ایران باید همانند عرب ها و کشورهاى اروپایى فوتبال را به بخش خصوصى واگذار کنیم نمیدانم چرا دولت اقاى روحانى از واگذارى پرسپولیس و استقلال منصرف شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر