فهرست
دروازه بان نساجی: توپ هایی گرفتم که نویر هم نمی توانست بگیرد
دروازه بان نساجی: توپ هایی گرفتم که نویر هم نمی توانست بگیرد

دروازه بان نساجی: توپ هایی گرفتم که نویر هم نمی توانست بگیرد

آی اسپورت- سعید ابراهیم‌پور گلر تیم فوتبال نساجی همان دروازه‌بانی است که عادل فردوسی‌پور در برنامه 90 معتقد بود او تبانی کرده است. گفت‌وگوی این گلر را که مدتی هم گزینه دروازه‌بانی پرسپولیس بود را می‌خوانید.
- حسابی جنجال‌ساز شده‌اید.
واقعا چه باید بگویم؟ فردوسی‌پور برای من جای دفاع گذاشت؟ من در آن بازی که ایشان فیلمش را پخش کرده، شش توپ تک به تک گرفتم، تک به تک‌هایی که فقط نویر می‌تواند آن‌ها را بگیرد. من به خاطر این باشگاه و مردم از پیشنهادات لیگ برتری‌ام گذشتم ولی حالا هم این حرف‌ها را مطرح می‌کنند.
- کوروش موسوی هم گفته حرف‌هایی دارد که با خود به گور خواهد برد.
بیاید حرف‌هایش را بزند بعد برود. به سرمربی زنگ زدم می‌گوید من به سلامت تو شک ندارم، پس چرا نمی‌آیی مصاحبه کنی و حرف‌هایت را با خودت به گور نبری؟ می‌گویند بعد از بازی استعفا کرد، درحالی‌که او در بازی مقابل خونه به خونه هم سرمربی تیم بود. مالک باشگاه هم می‌آید حرف‌هایی می‌زند که واقعا برای من عجیب است.
- یک مقدار کلیات را کنار بگذاریم و به جزئیات برسیم. در یک صحنه توپ را به مهاجم حریف پاس دادی.
باور کنید آنجا پایم به چمن گیر کرد. من یک سوال دار؛، وقتی تیم ما سه گل عقب است چرا من باید بیایم چنین اشتباهی کنم که گل چهارم را بخوریم؟ اگر بازی بعدی ما را دیده باشید متوجه می‌شوید که تماشاگران چگونه مرا تشویق می‌کردند. اینکه بیاییم با یک فیلم این حرف‌ها و تهمت‌ها را بزنیم، صحیح نیست. چندین و چند سال است که من پیشنهادات خوبی دارم ولی به همه آن‌ها جواب منفی داده‌ام تا پشت خط گلرهای اسمی لیگ برتر نمانم بعد یک‌شبه می‌آیند آبروی مرا می‌برند؟ چرا اجازه دفاع به من ندادند؟
- با برنامه تماس گرفتی که صحبت کنی؟
من صبح سه‌شنبه به فردوسی‌پور زنگ زدم ولی جواب نداد. او باید هفته بعد مرا پشت خط بیاورد تا من از حیثیت خودم دفاع کنم. قوانین رسانه این است که وقتی به کسی تهمت زده می‌شود باید به او فرصت داده شود تا از خودش دفاع کند ولی این اجازه به من داده نشد. مطمئن باشید من اعاده حیثیت می‌کنم. من دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق هستم و از حق خودم دفاع خواهم کرد.
- یعنی از فردوسی‌پور شکایت خواهید کرد؟
از هرکسی که به من تهمت بزند شکایت خواهم کرد. مطمئن باشید من تا آخر این ماجرا خواهم رفت. کوروش موسوی مرد باشد و بیاید همه‌چیز را بگوید. آقایان توضیح بدهند که چرا آن بازی را بعد از سه هفته پخش کردند که باخت‌های خودشان را توجیه کنند. چرا به موسوی زنگ نمی‌زنید که حرف‌هایی که گفته به گور خواهد برد را بگوید؟
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-02-09 22:37:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر