فهرست
رکورد عجیب و غریب پاس همدان: 4 مربی در یک فصل
رکورد عجیب و غریب پاس همدان: 4 مربی در یک فصل

رکورد عجیب و غریب پاس همدان: 4 مربی در یک فصل

آی اسپورت- در بین 20 تیم حاضر در رقابت های لیگ برتر، تیم پاس شاید به لحاظ قدمت و اسم و رسم در زمره برترین ها باشد. تیمی که فصل پیش را با توپ پر آغاز کرد و خود را جزو مدعیان صعود به لیگ برتر می دانست. اما این تیم ریشه دار و قدیمی مدعی صعود نشد که هیچ، بلکه حالا در رده نوزدهم جدول قرار گرفته و یکی از بخت های مسلم سقوط به لیگ دسته دوم کشور می‌باشد. پاس شاید به جز نتایج ضعیفش که واقعا جای سئوال دارد، از نظر تغییر و تحول هم به رکوردی جاودانه دست یافته و میزان تغییرات این تیم به حدی بوده که شخصیت برندی مثل پاس را هم زیر سئوال برده است.
پاس همدان در این فصل یکبار مدیر عامل عوض کرد و تا کنون 4 نفر به عنوان سرمربی نیمکت این تیم را تجربه کرده اند که این تغییرات به هیچ وجه در شان تیمی مثل پاس همدان نیست. پاسی ها فصل را با داود مهابادی شروع کردند و بعد از نتایج فوق العاده ضعیف با این مربی، وی را از کار برکنار کرده و هدایت تیم شان را به رضا طلایی منش، یکی از دستیاران او سپردند. پاسی ها خیلی زود از این انتخاب پشیمان شدند و به سراغ اکبر محمدی رفتند تا دستیار سابق امیر قلعه نویی سومین سرمربی این تیم در این فصل باشد. اما عمر مربیگری اکبر محمدی روی نیمکت داغ پاس هم خیلی دوام وقوام نداشت تا جای او را یک پیرمرد کهنه کار مثل ناصر خان ابراهیمی بگیرد.
ابراهیمی چهارمین مربی ای بود که طی 25 هفته گذشته لیگ دسته اول روی نیمکت تیم پاس نشست و با توجه به اینکه وی نیز کار خود را با یک شکست خانگی مقابل نساجی آغاز کرد، هیچ بعید نیست که چهارمین سرمربی پاس، آخرین سرمربی این تیم در این فصل نباشد و باز هم همدانی ها روی نیمکت شان دست به تغییر بزنند.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-02-09 19:30:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر