فهرست
افشاگری دروازه‌بان نساجی:کدام تیم به ابراهیم‌پور پیشنهاد تبانی داد؟
افشاگری دروازه‌بان نساجی:کدام تیم به ابراهیم‌پور پیشنهاد تبانی داد؟

افشاگری دروازه‌بان نساجی:کدام تیم به ابراهیم‌پور پیشنهاد تبانی داد؟

آی‌اسپورت- یک هفته از پخش صحنه‌های عجیب و شبه برانگیز بازی نساجی و نفت از برنامه نود می‌گذرد اما همچنان کسانی که مورد اتهام قرار گرفتند مصاحبه می‌کنند و از بی‌گناهی خود سخن می‌گویند. در این بین سعید ابراهیم‌پور دروازه‌بان نساجی که به خاطر اشتباهاتش بیشترین فشار را روی خود احساس می‌کند، امروز در مصاحبه‌ای از پیشنهاد تبانی تیمی لیگ برتری پرده برداشت. دروازه‌بان نساجی گفت: «من در تیم سایپا شمال بودم و قرارداد 70 میلیونی داشتم ولی در طول یک سال فقط یک میلیون تومان گرفتم، شما فکرش را بکنید من در طول یکسال فقط یک میلیون گرفتم، می‌توانید بیایید حساب‌های مرا چک کنید که ببینید من چه زمانی پول گرفته‌ام. در همین تیم که بودم یکی از تیم‌هایی که الان در لیگ برتر است به من گفته بود که راه بده ما به لیگ برتر برویم، تیم ما آن زمان نهم بود واقعا اگر من راه می‌دادم کسی متوجه می‌شد؟ ولی این کار را نکردم. بیایید مرا به کمیته انضباطی ببرید تا درباره همه‌چیز توضیح بدهم».
 

سعید ابراهیم‌پور در سال 91-92 در تیم سایپا شمال یا همان(پرسپولیس شمال) حضور داشت. سالی که شهرداری تبریز با فراز کمالوند در نهایت به لیگ برتر صعود کرد اما پس از اینکه تبانی‌اش اثبات شد علاوه بر اینکه از حضور در لیگ برتر منع شد به دو دسته پایین‌تر یعنی لیگ دو فرستاده شد. در آن سال بسیاری از تیم‌های گروه "ب" مسابقات تخلفات گسترده‌ای انجام دادند و محرومیت‌های سنگینی برای اولین بار در فوتبال ایران برای تیم‌ها، بازیکنان و مربیان مختلف بریده شد.
 

اما نکته اصلی صحبت‌های ابراهیم‌پور آنجاست که می‌گوید تیمی که به او پیشنهاد تبانی داد در حال حاضر در لیگ برتر حضور دارد. با نگاهی به جدول گروه "ب" لیگ یک در فصل 91-92 مشخص می‌شود تنها تیم استقلال خوزستان در حال حاضر در لیگ برتر حضور دارد. باشگاهی که در همان تخلفات گسترده سرمربی‌اش یعنی مجید باقری‌نیا برای مدتی محروم شد اما در تصمیمی عجیب این تیم خوزستانی از سوی مسئولین فدراسیون لیگ برتری اعلام شد.


کدخبر:9412
  ۶  
آی اسپورت
2016-02-09 19:55:59
نظر دهید

۶ نظر
-
سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۰۲
بطور کلی مرام و فرهنگ مکتب استقلال همینه: زد و بند و مافیا بازی از تهران تا خوزستان...
-
سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۳۱
باید استقلال تهران را منحل کنن. ما هواداران سایپا شمال خواستار انحلال استقلال هستیم
گتاب سیتی
سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۵۴
واقعا واسه فوتبال ایران متاسفم
-
سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۵۴
مکتب لنگ یعنی موفیا خرید داور, باخت به بنگلادش دوپینگ لابی کالت به کالت
-
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴، ۰۰:۰۵
استقلال=مافیا
بابک
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۳۹
مگه پررسس4پولیییسینن.......اوین...خخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر