فهرست
عذرخواهی منصوریان از مردم: به حرفه‌ای گری الجیش باختیم
عذرخواهی منصوریان از مردم: به حرفه‌ای گری الجیش باختیم

عذرخواهی منصوریان از مردم: به حرفه‌ای گری الجیش باختیم

آی اسپورت - حضور مربیان و بازیکنان تیم‌های مختلف لیگ و حمایت ستاره‌ها از نفت تهران هم نتوانست کمکی به صعود این تیم در لیگ قهرمانان آسیا بکند. علیرضا منصوریان بعد از باخت مقابل الجیش و حذف از مسابقات آسیایی: بخاطر این نتیجه از همه کسانی که به ورزشگاه رفته بودند عذرخواهی کرد: «به نمایندگی از مجموعه نفت از تماشاگران که به ورزشگاه آمده بودند، تشکر می‌کنم. آنها به رنگ‌ها توجه نکردند و تنها به حمایت از تیم نفت پرداختند. شرمنده این هواداران شدیم و متأسفیم که خستگی روی تن‌شان ماند.»
منصوریان معتقد است تیمش، به حرفه‌ای گری ستاره‌های الجیش باخته است: «. به لحاظ فنی، بازی پایاپای بود و ما به حرفه‌‌ای‌گری برخی از ستاره‌های حریف باختیم. تفاوت ما با الجیش تفاوت در حرفه‌ای‌گری ستاره‌های آنها بود. روند بازی برابر بود و می‌توانستیم به تساوی برسیم. چند موقعیت هم به دست آوردیم، اما از دست دادیم. به بازیکنانم گفته بودم که طبیعی است آنها خودشان را به زمین بزنند، ولی این تیم به نسبت سایر تیم‌های عربی کمتر وقت‌کشی می‌کرد. به تیم حریف تبریک می‌گویم و باید گفت که بردن نفت کار آسانی نیست. تأکید می‌کنم که تفاوت نفت با الجیش در ستاره‌های الجیش بود.»
 منصوریان حرف‌های قنبرزاده درباره مشکلات مالی شدید نفت که باعث شد بازیکنان خودشان پول شام بدهند را تایید کرد: «امیدوارم این بنده خدا (اشاره به خبرنگار عربی در سالن کنفرانس) این صحبت‌ها را نشنود و مشغول کار کردن با آی‌پد خود باشد! نمی‌توانم حرف‌های مدیرمان را رد کنم، چرا که شرایط مالی سختی را پشت سر می‌گذاریم. همه مجموعه مدیریتی تیم شامل مدیریت ارشد باشگاه حرص تیم را می‌خورند که منابع مالی را فراهم کنند.»


کد خبر: 9403
     
آی اسپورت
2016-02-09 20:38:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر