فهرست
تحلیل: با ژاوی جدید بوندس لیگا آشنا شوید / یوهانس گایس
تحلیل: با ژاوی جدید بوندس لیگا آشنا شوید / یوهانس گایس

تحلیل: با ژاوی جدید بوندس لیگا آشنا شوید / یوهانس گایس

آی اسپورت – یوهانس گایس بازیکنی که به عنوان متخصص ضربات ایستگاهی معروف است نتوانسته بود از زمان پیوستن به شالکه در تابستان گذاشته ضربه آزادهایش را به گل تبدیل کند اما این اتفاق سرانجام در بازی این هفته برابر ولفسبورگ رخ داد. ضربه بازیکن 22 ساله آن قدر دقیق بود که حتی شیرجه بلند دیگوبنالیو دروازه بان تیم ولفسبورگ نیز نتوانست مانع از گل شدن توپ شود. گایس در باشگاه سابق خود یعنی مانیس در زدن ضربات ایستگاهی مشهور شده بود و این اولین گل او روی ضربه آزاد برای تیم شالکه محسوب می شد.
گایس فصل گذشته 11 ضربه ( کرنر و ضربه آزاد) منجر به گل داشت و تنها زلاتکو یانوزوویچ از تیم وردربرمن آمار بهتری از او داشت. گایس در این فصل از رقابت های بوندس لیگا 2 ضربه آزاد و 5 کرنر منجر به گل داشته است و از این بابت بهترین بازیکن بوندس لیگا محسوب می شود.
تیم شالکه در مدت زمان محرومیت 4 جلسه این بازیکن جوان آلمانی حتی یک امتیاز هم کسب نکرد. گایس همچنین در این فصل بوندس لیگا بیشترین تعداد پاس را در میان تمامی بازیکنان حاضر در لیگ ثبت کرده است و با وجودی که تنها 22 سال سن دارد به مغز متفکر تیم شالکه تبدیل شده است. دیگر آمار درخشان او مربوط به مصدومیت هایش می شود. گایس در 2 فصل اخیر تنها یک بازی را به دلیل مصدومیت از دست داده است. 
     
آی اسپورت
2016-02-10 01:29:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر