فهرست
آمار: نقشِ کلیدیِ الکسیس سانچز برایِ آرسنال
آمار: نقشِ کلیدیِ الکسیس سانچز برایِ آرسنال

آمار: نقشِ کلیدیِ الکسیس سانچز برایِ آرسنال

آی‌اسپورت – وقتی آرسنال و لستر در استادیومِ کینگ پاور مقابلِ هم قرار گرفتند، الکسیس سانچز 8 بازیِ بدون گل در لیگِ برتر را پشتِ سر می‌گذاشت. اما نمایشِ فوق‌العاده‌یِ او در این بازی و هت تریکش باعث شد تا اولین شکستِ فصلِ لستر، و با نتیجه‌یِ سنگینِ 5-2 رقم بخورد. بعد از این بازی آرسن ونگر گفت الکسیس به اوجِ خودش بازگشته و خستگیِ کوپا امریکا از پاهایش درآمده است. نظرِ ونگر کاملا درست بود، چون الکسیس در 6 بازیِ بعدش برایِ آرسنال و شیلی، 10 گل زد و یک نمایشِ خیره‌کننده‌یِ دیگر در پیروزیِ 3-0 تیمش مقابلِ یونایتد، با دو گلِ زده، داشت. اما بعد از این مقطع مصدومیت سراغِ ستاره‌یِ سابقِ بارسلونا و اودینیزه آمد و سانچز 2 ماهِ بینِ نوامبر و ژانویه را از دست داد. درسته که سانچز در اف.ای.کاپ مقابلِ برنلی گل زد و در آخرین بازیِ آرسنال در لیگ، رگه‌هایی از فرمِ سابقش را نشان داد، اما حالا او یک بارِ دیگر در آستانه‌یِ جدال با لستر، 8 بازیِ بدونِ گل را سپری می‌کند. آیا تاریخ این بار هم تکرار می‌شود و سانچز مقابلِ لستر به فرمِ عالی‌اش بازمی‌گردد؟ آرسنال و آرسن ونگر آرزویی بالاتر از این ندارند، چون آمار نشان می‌دهد الکسیس چه نقشِ کلیدی‌ای برایِ توپچی‌ها دارد:
آرسنال با الکسیس سانچز: 15 بازی، 9 برد، 4 مساوی، 2 باخت، میانگینِ 1.7 گلِ زده در هر بازی، میانگینِ 0.7 گلِ خورده در هر بازی، میانگینِ 12.1 شوت در هر بازی، 2.1 میانگینِ امتیاز از هر بازی، 60 درصد پیروزی.
 آرسنال بدونِ الکسیس سانچز: 10 بازی، 5 برد، 2 مساوی، 3 باخت، میانگینِ 1.3 گلِ زده در هر بازی، میانگینِ 1.2 گلِ خورده در هر بازی، میانگینِ 9.2 شوت در هر بازی، میانگینِ 1.7 امتیاز در هر بازی، 50 درصد پیروزی.
 
 
     
آی اسپورت
2016-02-10 13:23:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر