فهرست
گزارش؛ ستاره‌هایی که در لیگ قهرمانان به ایران سفر می‌کنند
گزارش؛ ستاره‌هایی که در لیگ قهرمانان به ایران سفر می‌کنند

گزارش؛ ستاره‌هایی که در لیگ قهرمانان به ایران سفر می‌کنند

آی اسپورت- با اینکه تیم السد قطر در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل الجزیره شکست خورد تا ما ایرانی ها از دیدن ژاوی هرناندس محروم شویم اما هستند نفرات مطرحی که در فوتبال جهان سابقه خوبی دارند و در لیگ قهرمانان آسیا 2016 مقابل نمایندگان کشورمان به میدان می روند. در ادامه به این بازیکنان اشاره شده است.
چیکو فلورس مقابل سبزقبایان


مدافع اسپانیایی سابق تیم سوانسی در این فصل با قیمتی گزاف به عضویت تیم لخویای قطر در آمده است. این بازیکن 27 ساله که سابقه دعوت به تیم ملی اسپانیا را نیز در کارنامه دارد،قبل از حضور در لخویا در یک تیم ولزی توپ می زد اما با مبلغ 6.5 میلیون یورو راهی لیگ ستارگان قطر وتیم لخویا شد. فلورس در تیم سوانسی زیر نظر میشل لادروپ سرمربی کنونی لخویا توپ می زد. تیم لخویا در گروه دوم لیگ قهرمانان با تیم ذوب آهن همگروه است و چیکو برای این مسابقه همراه اعضای تیمش باید به ایران سفر کند.
نیلمار داسیلوا در اندیشه گلزنی به سپاهان


ستاره برزیلی که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی کشورش را هم دارد، در عضویت تیم النصر امارات است. این ستاره برزیلی که در کارنامه اش بازی در المپیک لیون، ویارئال اسپانیا و کورینتیانس برزیل دیده می شود سال گذشته نیز همراه الجیش قطر به تهران آمد و مقابل نفت قرار گرفت. نیلمار برای تیم ملی برزیل 23 بازی انجام داده و 8 گل به ثمر رسانده است. تیم النصر با سپاهان همگروه است و نیلمار همراه تیمش به اصفهان سفر خواهد کرد.
مونتاری در نصف جهان؟


چهره شناخته شده تری که احتمال دارد به ایران بیاید، سولی مونتاری است. مهاجم سرشناس غنایی که ید طولایی در سری A ایتالیا دارد و چندی قبل به عضویت الاتحاد عربستان در آمد. مونتاری که سابقه بازی در دو تیم مطرح شهر میلان را دارد، قبل از پیوستن به الاتحاد در تیم آ.ث میلان توپ می زد. گل دیدنی او با پیراهن میلان به بارسلونا در سال گذشته آخرین خاطره خوب از این بازیکن سیه چرده است. تیم الاتحاد عربستان هم با سپاهان همگروه شده است. البته احتمال دارد مسائل پیش آمده میان ایران و عربستان مانع سفر مونتاری به ایران شود. با این وجود می توانیم امیدوارم باشیم این ستاره غنایی به کشورمان سفر کند.
لافیتا به تبریز می رود


هافبک اسپانیایی تیم الجزیره امارات هم سوابق فراوانی در فوتبال جهان دارد. آنخل لافیتا ستاره سابق تیم های ساراگوسا لاکرونیا و ختافه در تعطیلات زمستانی به تیم الجزیره امارات ملحق شد. الجزیره همگروه تراکتورسازی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا است و لافیتا به تبریز سفر می کند.
منبع: کاپ

کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-10 16:04:38
نظر دهید

۲ نظر
برزو
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۱۱
ستاره ها رو!!! خخخ
-
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۵۹
حیف شد ژاوی و تیمش نتونستن بیان حیف حیف
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر