فهرست
پرسپولیس-فولاد؛ بازیِ اشک
پرسپولیس-فولاد؛ بازیِ اشک

پرسپولیس-فولاد؛ بازیِ اشک

آی اسپورت- سوم شهریورماه 94. تیم‌های بحرانی مردان کروات فوتبال ایران در این تاریخ برای اولین بار در لیگ پانزدهم به هم رسیدند. پرسپولیس و فولاد؛ چشم‌انتظار اولین پیروزی در لیگ بودند و سرانجام این تیم برانکو بود که توانست به همه 3 امتیاز مسابقه دست پیدا کند. نبرد با فولاد، یک جدال عجیب و فراموش‌نشدنی برای پرسپولیسی‌ها بود. مسابقه‌ای که حتی سرمربی خونسرد این تیم را نیز احساساتی کرد.
 


در اهواز؛ هادی نوروزی هنوز کاپیتان پرسپولیس بود و همه کرنرها را روی دروازه ارسال می‌کرد. او و هم‌تیمی‌ها، هم‌قسم شده‌ بودند که اولین برد را در هفته پنجم به دست بیاورند. شکست دادن فولاد اما در مقابل تماشاگران پرشمارش در ورزشگاه غدیر، کار ساده‌ای به نظر نمی‌رسید. اواسط نیمه دوم، قرمزها صاحب یک ضربه پنالتی شدند و رامین رضاییان، وظیفه خراب کردن پنالتی را بر عهده گرفت. در ثانیه‌های انفجار غدیر، دوربین‌ها تصاویر شادیِ اسکوچیچ و بهت رضاییان را شکار کردند اما فقط چند لحظه بعد، پرسپولیس به گل دست پیدا کرد و اسکوچیچ، به نیمکت بازگشت. طارمی دو بار دروازه فولاد را باز کرد و شادی‌های گل‌اش نیز عجیب‌تر از همیشه بودند. او گل اول را در وسط زمین جشن گرفت و برای جشن گرفتن گل دوم، به طرف دروازه خودی دوید و به آغوشِ سوشا مکانی رفت. پرسپولیس بالاخره در لیگ برنده شد اما جالب‌تر از پیروزی، اشک‌های رامین رضاییان و برانکو بعد از رقم‌خوردن این نتیجه بود. آن‌ها خوب می‌دانستند که یک ناکامی دیگر، خیلی زود همه چیز را برای تیم به پایان خواهد رساند.
 


پرسپولیس و فولاد؛ حالا دوباره به هم رسیده‌اند و این بار هیچکدام‌شان، شبیه تیم‌های ابتدایِ فصل نیستند. فولاد در نیم فصل دوم با اسکوچیچ متحول شده و در دو هفته اخیر به دو پیروزی کلیدی دست پیدا کرده و پرسپولیس نیز با برانکو، حالا یکی از مدعیان قهرمانی است. از روزهای بد نیم فصل اول تا روزهای خوب نیم فصل دوم اما تغییری در حساسیت مسابقه اهواز ایجاد نشده است. هنوز هم دو تیم، فقط به پیروزی فکر می‌کنند. به نتیجه‌ای که شاید در پایان یک بازی دراماتیک، اشک‌شان را دربیاورد.  کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2016-02-10 17:30:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر