فهرست
انصراف لیورپول از افزایش قیمت‌ بلیت‌های ورزشگاه آنفیلد
انصراف لیورپول از افزایش قیمت‌ بلیت‌های ورزشگاه آنفیلد

انصراف لیورپول از افزایش قیمت‌ بلیت‌های ورزشگاه آنفیلد

آی اسپورت - در جریان تساوی 2 - 2 خانگی شنبه شب لیورپول مقابل ساندرلند در چارچوب هفته بیست‌و‌پنجم لیگ برتر، در حدود 10 هزار هوادار این تیم انگلیسی در اعتراض به تصمیم باشگاه برای افزایش قیمت بلیت‌ بازی‌های فصل آینده به 77 پوند، در دقیقه 77 بازی با سر دادن شعارهایی اعتراض‌آمیز ورزشگاه را ترک کردند. در آن بازی زمانی که هواداران ورزشگاه را ترک کردند تیم‌شان با نتیجه 2 بر صفر پیش بود و در دقایق پایانی با دریافت دو گل برد را با تساوی عوض کرد.
مسئولان باشگاه لیورپول که از ترک ورزشگاه توسط هواداران در بازی شنبه حیرت‌زده شده‌اند، پس از این اتفاق بلافاصله به فکر بهبود روابط خود با هواداران افتادند. کمپانی سرمایه‌گذاری «فِن‌وی اسپورتس گروپ» (FSG) مالک باشگاه لیورپول که مسئول اولین ترک ورزشگاه اعتراض‌آمیز هواداران در تاریخ این باشگاه است، با انتشار بیانیه‌ای و عذرخواهی رسمی از هواداران اعلام کرد قیمت بلیت‌های فصل آینده به مانند قیمت بلیت‌های این فصل خواهد بود و تغییری نخواهد کرد.
FSG اعلام کرد که قیمت بلیت‌های بازی‌های لیورپول در فصل 17-2016 در جایگاه‌های عمومی حداکثر 59 پوند و حداقل 9 پوند باقی خواهد ماند و تغییری نخواهد کرد. بر اساس اعلام باشگاه لیورپول همچنین قیمت بلیت فصل (بلیت تماشای تمامی بازی‌ها) نیز تغییر نخواهد کرد و همانند این فصل حداکثر 869 پوند و حداقل 685 پوند باقی می‌ماند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-02-11 10:35:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر