فهرست
تختی خودکشی کرد؛ بی برو برگرد!
تختی خودکشی کرد؛ بی برو برگرد!

تختی خودکشی کرد؛ بی برو برگرد!

آی اسپورت - شایعات درباره مرگ غلامرضا تختی همچنان وجود دارند. شایعاتی که شائبه خودکشی این پهلوان ایرانی را زیر سوال می‌برند. اما یک نفر هست که با قدرت می‌گوید تختی خودکشی کرده است. ر.اعتمادی بنیانگذار و سردبیر مجله جوانان در گفت و گو با تماشاگران امروز درباره ماجرای درگذشت غلامرضا تختی گفته است:« تختی دوست من بود.باتختی در دوره دبیرستان که جبهه ملی بودم،و او هم جبهه ملی بود دوست بودیم.گاهی تلفنی ساعت ها حرف می زدیم.الان می بینم گاهی یک عده می گویند ما دوست تختی بودیم خنده ام می گیرد. او خود کشی کرد.بی برو برگرد! بیست متری هتل آتلانتیک یک گل فروشی بود که صاحبش آقای مظفریان با من دوست بود.معمولا ظهر نهارش را در هتل می خورد و با مدیر آنجا دوست صمیمی بود.وقتی مدیر می رود و می بیند در اتاق را باز نمی کند و دیر شده به این فرد خبر می دهد.او هم می رود و می بیند این اتفاق افتاده است.فورا به من زنگ زد و گفت تختی خودکشی کرده است و مشکل خانوادگی داشت.بعدا روزنامه اطلاعات نوشت که او خودکشی کرده است.»
اعتمادی درباره انتشار شایعات پیرامون مرگ تختی گفته: «ما ایرانی ها متاسفانه حرف ها را سند نمی کنیم.شما همین الان بروید به نگبهان دم در بگویید در خانه اعتمادی دویست تن طلا بوده است.اصلا نمی پرسد اعتمادی چه کاره است که 200 تن طلا دارد یا اصلا 200 تن طلا هزار متر زمین می خواهد.متاسفانه قدرت شایعه در کشور ما زیاد است.»

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-11 11:07:05
نظر دهید
۳ نظر
فردین
پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۴۶
توی کتاب سینمای فردین از زبان فردین
اشاره شده به مشکلات تختی و البته بایکوت بودنش وفشار زیادی که تحمل میکرد اواخر عمرش و اینکه دوستی نزدیک با هم داشتن و حتی آخرین لحظات میخواسته با فردین حرف بزنه متاسفانه فردین مسافرت بوده و اینجوری که نوشته اینه که با سیانور خودکشی کرده بود
خدا رحمت کنه مرحوم تختی وفردین رو..
۱
-
پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۲۴
چه فرقی میکنه حالا؟
-
پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۰۷
چرته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر