فهرست
انتقاد تند سرمربی هلندی بوخوم از روبن
انتقاد تند سرمربی هلندی بوخوم از روبن

انتقاد تند سرمربی هلندی بوخوم از روبن

آی اسپورت - در پیروزی 3 بر صفر شب گذشته تیم فوتبال بایرن مونیخ مقابل بوخوم، در دقیقه 43 در حالی که شاگردان پپ گواردیولا با نتیجه یک بر صفر پیش بودند، داور بازی یان شیمونک، مدافع 28 ساله بوخوم را به خاطر خطا روی آرین روبن اخراج کرد و یک پنالتی به سود باوارایایی‌ها گرفت.
گرتیان وربیک، سرمربی هلندی بوخوم در انتقاد از بال بایرن مونیخ به خاطر اغراق در برخورد با مدافع تیمش به خبرنگاران گفت: به نظر من روبن در برخورد با شیمونک اغراق کرد و به نوعی شیرجه رفت. توپ در حال حرکت بود و آرین داشت به پاهایش نگاه می‌کرد. من یک هلندی هستم و بابت حرکت روبن شرمنده‌ام، ولی ما پیش از این در تیم ملی هلند هم چنین حرکاتی را از او دیده‌ایم!
وی در ادامه افزود: البته که برخوردی بین شیمونک و روبن صورت گرفت، ولی خطایی نبود و کارت قرمزی هم نداشت. با 10 نفر بازیکن هم نمی‌شود مقابل بایرن مونیخ به پیروزی رسید.
روبن، بال هلندی سرخپوشان مونیخی اما نظری متفاوت دارد. او پس از بازی گفت: شیمونک آخرین بازیکن پیش‌روی من بود و خطایش روی من کاملاً واضح بود. به هر حال قوانینی وجود دارد و این داور است که در زمین تصمیم نهایی را می‌گیرد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-02-11 12:34:16
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر