فهرست
نکته روز: حمید استیلی از ملوان نرو!
نکته روز: حمید استیلی از ملوان نرو!

نکته روز: حمید استیلی از ملوان نرو!

آی اسپورت- 16 هفته و 6 گل.  و البته ایجاد موقعیت های گلهایی در همین حد واقعاً از پس هر تیمی برنمی آید و این مساله حقیقتاً جای تبریک دارد. واقعاً چه اشکالی دارد که تیم بخشنده امتیاز لیگ باشیم و سایر تیمهای لیگ حتی استقلال اهوازی که تیمی در حد محلات بسته است در مقابل ما به کسب امتیاز و حتی پیروزی امیدوار باشد؟

 
اینکه 8 بازی متوالی پیروزی نداشته ایم و تقریباً حتی بدان نزدیک هم نشده ایم چه ایرادی دارد؟ در لیگ پانزدهم سومین تیمی هستیم که رکورد عدم کسب پیروزی در بازیهای متوالی را در اختیار دارد و با همت و کوششی که در مجموعه باشگاه دیده میشود امیدوار به کسب رده دوم و حتی رده اول هم هستیم و این به نوبه خود دستاورد بزرگی است. چه ایرادی دارد که در بازیهای خانگی حتی به محوطه جریمه حریف نزدیک نمیشویم؟ بنا به اظهار سخنگوی محترم هیات مدیره صراحتاً از عملکرد کادر فنی اظهار رضایت شده و از ایشان حمایت شده است و مجموعه دستاوردهایی که به سمع و نظر شما رسید و ایضاً کسب میانگین گل زده 0/32 گل در هربازی مسائلی هستند که موجبات جلب رضایت عزیزان را فراهم آورده اند و کسب این نتایج قابل توجه ، حمایت هیات مدیره محترم را به دنبال داشته است . سوال اینجاست که واقعاً چه نتایجی میتوانست باعث عدم رضایت شما میشد؟
با نگاهی اجمالی به آنچه که ملوان در لیگ به جا گذاشته است و کسب حمایت حداکثری هیات مدیره و به این نتیجه رسیده ایم که تقابل با نظر هواداران و چشم بستن بر خواسته آنان و صد البته سکوت در مقابل عملکرد خجالت آور تیم  ( که انصافاً با این حال و روز ملوان واقعاً جای تعجب دارد ) یکی از رویکردهای اصلی آقایان بوده و بدین جهت تصمیم گرفته ایم با عزیزان تصمیم گیرنده تیم همنوا شده و برای این روزهای خوب و رویایی ملوان هورا بکشیم شاید که این بار هم با ما مخالفت شده و فکری به حال ملوان شود.
آقای استیلی لطفاً نرو! بمان تا پرونده سقوط تکمیل شود و ملوان به جایی برود که مدتهاست به همت هوادارانش نرفته است. بمان تا رکورد نبردن را بشکنیم و به تنهایی در صدر بایستیم تا هر بار که برنامه نود بدترین عملکرد تیمها در تاریخ لیگ برتر را ردیف میکند اسم ما آن بالاها بدرخشد. بمان تا رکورد گل نزدن را بهبود ببخشیم و به یک دهم گل در هر بازی برسانیم . یعنی هر ده بازی یک گل. به هر حال این هم رقمی است. راه زیادی باقی نمانده فقط اگر چند بازی دیگر را تحمل کنیم این مهم میسر میشود. بمان تا حداقل مایه شور و شعف سایر تیمهای لیگ باشیم و آنان را به ادامه حضورشان در لیگ امیدوار کنیم . فقط دقت کنید که آن « هفته بعدی » که ماههاست ما را به رسیدن آن و ارائه بازی بهتر وعده میدهید فرا نرسد تا از فرم کسب شده خارج نشویم. ( واقعاً فکر میکنید آن هفته بعد کی میرسد ؟ اصلاً آن هفته بعد چرا باید برسد وقتی تیمت هفته به هفته بدتر میشود؟ ) بمان تا همین اندک هوادار باقی مانده هم متفرق شوند تا کسی نباشد که به شما یا دوستانتان اعتراض کند.
بمان برادر که روزهای تاریک هنوز فرا نرسیده است و کورسوی امیدی که به دل داریم هنوز از بین نرفته است. اگر بمانید همان روزنه امید هم خاموش خواهد شد و پس از سقوط ، شما و خیلی های دیگر که امروز در کنار تیممان هستند بدون اینکه به یاد بیاورند روزی ملوان به دست مبارک آنان به ورطه هلاک کشیده شده است از این تیم خواهند رفت و ما را به حال خود رها خواهند کرد . تا آن روز فرصت زیادی نمانده است ، همین چند روز را تحمل کن و بمان که از شما بسیار راضی هستیم.


منبع: منبع کلاب
کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-11 14:25:08
نظر دهید

۲ نظر
برزو
پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۵۲
با این مشکلات مالی که ملوان داره خیلی هم نباید بی انصاف باشید. ضمن اینکه طرفداران ملوان با اون فحاشیها همون بهتر که تو لیگ یک تیمشونو تشویق کنن یه چند سالی
-
پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۰۷
جاس داماش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر