فهرست
گزارش تمرین استقلال: در غیاب 2+1
گزارش تمرین استقلال: در غیاب 2+1

گزارش تمرین استقلال: در غیاب 2+1

آی اسپورت- تیم فوتبال استقلال در ادامه روند آماده سازی خود برای دیدار مقابل نفت تهران از ساعت ۱۵ امروز در کمپ زنده‌یاد حجازی برنامه‌های تاکتیکی را پیگیری کرد.

* خسرو حیدری، علیرضا رمضانی و فرزاد مجیدی نفراتی بودند که در تمرین امروز استقلال حضور نداشتند. مجیدی از بعد از دیدار مقابل استقلال اهواز در تمرینات آبی‌پوشان شرکت نکرده و نکته جالب اینجا است که وی این روزها به عنوان سرپرست تیم استقلال انجام وظیفه می‌کند.مظلومی در خصوص غیبت مجیدی گفت وی مریض است و انشالله از فردا به تیم اضافه خواهد شد.

* در ابتدای تمرین بازیکنان زیر نظر علی‌اصغر قربانعلی‌پور به گرم کردن بدن‌ها پرداخته و سپس کار تاکتیکی انجام دادند. در بخش بعدی بازیکنان در گروه‌های ۴ و ۵ نفره کار استقامتی کردند و بعد از آن در یک آیتم ویژه زیرنظر پرویز مظلومی و مجید صالح فوتبال درون‌تیمی را انجام دادند. در این مسابقه که در نیمی از زمین برگزار شد صالح نکات لازم را به بازیکنان گوشزد می‌کرد و مظلومی نیز نظاره‌گر برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان بود.قبل از برگزاری فوتبال درون تیمی بازیکنان استقلال با توپ تنیس برای دقایقی فوتبال بازیکردند که کری آنها در این بازی جالب توجه بود.

* در بخشی از تمرین پرویز مظلومی بازیکنان را جمع کرد و بعد از گفت‌وگویی چند دقیقه‌ای با آنها برنامه‌های تاکتیکی را به بازیکنان گوشزد میکرد. در این لحظه حسین ترابپور مربی دروازه‌بانان استقلال مشغول ضربه زدن به سمت یکی از دروازه‌ها بود که ضربه محکم وی در بین حلقه بازیکنان در حضور مظلومی به صورت یکی از مهاجمین آبی‌پوشان برخورد کرد. این حرکت باعث اعتراض استقلالی‌ها به مربی دروازه‌بانان شد و آنها با صدای بلند می‌گفتند آقای ترابپور نشانه‌گیری‌ات را قوی کن! ترابپور نیز با خنده از بازیکنان عذرخواهی کرد و مدعی شد که قصدی برای ضربه زدن به سمت بازیکنان را نداشته است.

* حدود ۳۰ نفر از طرفداران تیم فوتبال استقلال در محل تمرین این تیم حاضر بوده و تماشاگر برنامه‌های تاکتیکی بوده است.

* محمد نوازی مربی تیم فوتبال استقلال فردا برای شرکت در مسابقات جهانی هنرمندان در قشم به این تیم اضافه می‌شود و وی در تمرینات روزهای آینده حضور نخواهد داشت.

* تمرینات تیم فوتبال استقلال از فردا تا دیدار مقابل نفت تهران پشت درهای بسته انجام خواهد شد. 


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-02-11 16:22:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر