فهرست
بایرنی‌ها پس از پیروزی بر بوخوم:انتظار چنین بوخومی را داشتیم
بایرنی‌ها پس از پیروزی بر بوخوم:انتظار چنین بوخومی را داشتیم

بایرنی‌ها پس از پیروزی بر بوخوم:انتظار چنین بوخومی را داشتیم

آی‌اسپورت- بایرن مونیخ شب گذشته توانست با گل‌های لواندوفسکی(2گل) و تیاگو، بوخوم را شکست دهد و به مرحله نیمه نهایی جام حذفی آلمان صعود کند. سایت بوندسلیگا نوشت: در این بازی بوخوم با وجود اینکه یک تیم دسته دومی محسوب می‌شد بازی خوبی انجام داد. حال پس از این بازی پپ گواردیولا و بازیکنان بایرن در مورد این برد و تیم بوخوم به صحبت پرداختند.


پپ گواردیولا:
بدیهی است که از پیروزی دراین دیدارو صعود به نیمه نهایی بسیار خوشحال هستم و به تیم بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. باید به تیم بوخوم هم یک تبریک ویژه به خاطر عملکرد خوب‌شان بگویم، قبل از بازی که با بازیکنان صحبت می‌کردیم انتظار یک بازی دشوار را دراین زمین را داشتیم. بعد از اعلام پنالتی و 10 نفره شدن تیم حریف توانستیم بازی را بیشتر در کنترل خود درآوریم.


لواندوفسکی:
تا قبل از به ثمر رساندن گل اول، کار آسانی نداشتیم. بوخوم خیلی خوب بازی کرد. در جام حذفی، همیشه وقتی نتیجه ۰-۰ باشد شرایط خطرناک است. اما بعد از گل اول و کارت قرمز بازیکن حریف، کار ما ساده‌تر شد. در نیمه دوم به خوبی بازی را کنترل کردیم. بوخوم هیچ موقعیتی نداشت. پس از گل دوم کار تمام شد. خوشحالیم که اکنون در نیمه نهایی هستیم.


مانوئل نویر:
انتظار داشتیم که بوخوم این شکلی بازی کند. آنها در نبردهای تک به تک قوی هستند و در تمام زمین به دنبال این نبردها هستند، آنها بسیار مصمم پرس می‌کنند. تحت این شرایط آب و هوایی شما نمی‌توانید عالی بازی کنید.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-11 16:47:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر