فهرست
پس از شایعه مذاکره با کرانچار:استیماچ و بختی که سیاه می‌شود
پس از شایعه مذاکره با کرانچار:استیماچ و بختی که سیاه می‌شود

پس از شایعه مذاکره با کرانچار:استیماچ و بختی که سیاه می‌شود

آی‌اسپورت- ایگور استیماچ سرمربی سپاهان از روزی که هدایت این تیم را بر عهده گرفت نتایج خوبی کسب نکرد. او تنها در هفته دوازدهم که نخستین تجربه‌اش روی نیمکت سپاهان بود توانست نفت تهران را در اصفهان شکست دهد. مربی کروات سپاهان در هفت دیدار دیگر تا به امروز پنج تساوی و دو باخت کسب کرد. این نتایج ضعیف و نزدیک شدن تیم سپاهان به تیم‌های انتهای جدول شایعات برکناری او را قوت بخشید به طوری که حتی جانشینان او هم مشخص شدند. گونش و کرانچار مربیانی هستند که گفته می‌شود مسئولان سپاهان حتی مذاکراتی هم با آنها انجام دادند. استیماچ امروز در نشست خبری خود به این موضوع واکنش نشان داد. او در این مورد گفت:«سپاهان می‌تواند با هر کسی که دوست دارد مذاکره کند. این حق باشگاه است. ولی با توجه به کار من نیازی نیست که باشگاه چنین کاری کند. اگر روزی باشگاه از کار من راضی نباشد خودم از تیم جدا خواهم شد. نمی‌خواهم کسی منتظر رفتن من باشد». با توجه به نتایج این مربی و شایعات موجود بازی با سایپا شاید آخرین بخت این مربی کروات برای اثبات توانایی‌هایش به سپاهانی‌ها باشد.

کدخبر:9412
  ۴  
آی اسپورت
2016-02-11 18:53:35
نظر دهید

۴ نظر
-
پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۱۰
بازی نفت هم داوری اشتباها ضربه آزاد اعلام کرد ک گل زدن .اگر ب استیماچ وقت بدن مطمئنا سپاهان فصل بعد عالی میشه.کرانچار رو هم فک نکنم دیگه اجازه بدن ایران کار کنه چون خودشون زیر سوال میرن
-
پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۴۳
گونش بشکتاش ول کن بیاد لیگ تپر ایران همون کرانچار چاره کاره
فری
پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۵۴
na eshtebahe in kar morabie khoobi darim nabayad barkenar beshe
-
پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۴۹
اول این فصل یه خبری گذاشتین که مدت ها بود برانکو نتیجه نمیگیره و ملت گفته بودن باید بره. اومدم زیرش نوشتم تنها راهی که پرسپولیس میتونه نتیجه بگیره و حتی قهرمان بشه حفظ این سرمربیه.

حالام میگم تنها راهی که سپاهانیا میتونن از بنبست خارج بشن حفظ این مربیشونه میرسن به حرف من....

من سپاهانیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر