فهرست
بزرگترین خدمت سایپا به فوتبال از نظر جلالی: معرفی جوانان!
بزرگترین خدمت سایپا به فوتبال از نظر جلالی: معرفی جوانان!

بزرگترین خدمت سایپا به فوتبال از نظر جلالی: معرفی جوانان!

آی اسپورت- کنفرانس خبری پیش از دیدار سپاهان - سایپا عصر امروز با صحبت‌های مجید جلالی و ایگور استیماچ برگزار شد. نکته جالب توجه در میان صحبت‌های جلالی، پاسخ او در مورد جوانگرایی سایپا بود. سایپا در این فصل یکی از پیرترین‌ تیم‌های لیگ را دراختیار دارد و در ابتدای فصل با خرید چند بازیکن پر سن و سال، نشان داد آن‌ها هم بیشتر از فوتبال جوان‌گرا به فوتبالی نتیجه‌گرا اعتقاد دارند. با این حال مجید جلالی اعتقادی دیگر دارد. او امروز در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با سپاهان در مورد جوانگرایی در تیمش گفت: «همواره سعی کردیم تیم خوبی باشیم و جوانان آینده‌داری به فوتبال ایران معرفی کنیم. در یکی، دو سال اخیر جوانان زیادی در تیم بازی دادیم و دو نفر از بازیکنانمان که سال گذشته برای نخستین بار در لیگ برتر به کار گرفتیم حالا ملی پوش هستند و دو بازیکن دیگر در تیم ملی امید بازی می‌کنند. ما چهار ملی پوش معرفی کردیم که فکر می‌کنم بزرگترین خدمت به فوتبال ایران است.»

کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-11 22:01:21
نظر دهید

۲ نظر
جیم
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۰:۰۸
بهترین حرف رو دادکان در مورد جلالی زد سه چهار سال پیش وقتی از سیر قهقرایی فوتبال می گفت با این مضمون:

"از نشانه های به فنا رفتن فوتبال اینکه معلم ورزشی که در زمان من [ریاست خودش] با دوازده سیزده میلیون خوشحال کار می کرد الان یک میلیارد میگیره بدون اینکه کوچکترین دست اورد و موفقیتی داشته باشه. "

حقارت فوتبال اینه که ایشون نماد تعقل فوتبال ماست. ادم پرمدعا و دروغگویی که میاد راست تو چشم مردم نگاه میکنه و به عنوان کارشناس دروغ میگه. وقتی بهش میکن دروغ میگی: میگه بعنوان رئیس کمیته ی مربیان ایرانی باید از همکارم دفاع کنم. خوب تو اگه میخوای صنفی دفاع کنی، بکن، خوب هم هست. چرا بخودت میگی کارشناس؟ کارشناس که نمتونه کار صنفی کنه تا مجبور باشه با دروغ از همکار دفاع کنه؟

اقای ادعا تفاوت کارشناس و وکیل مدافع صنف مربیان وطنی رو نمدونه، باید هم بیاد به دروغ ادعای بالا رو بکنه. این و ناکامی کهن، مردان همیشه موفقند در توهمات خودشون.
پرززز
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۲:۲۳
با جیم موافقم 100در صد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر