فهرست

زرنگی به شیوه پرسپولیس: یک تیر و دو نشان

آی اسپورت - پرسپولیسی ها باری دیگر اعلام کردند که سازمان لیگ برتر با درخواست شان موافقت کرده و تماشای بازی این تیم و سایپا از طبقه دوم ورزشگاه آزادی ، رایگان است. پرسپولیسی ها اعلام کردند هزینه های این بازی را یکجا به سازمان لیگ پرداخت کرده اند. این اتفاق اما چطور افتاده است و پرسپولیسی ها چه میزان از این رقم را می پردازند یا اصلا کی می پردازند.
بلیت های 5 هزار تومانی طبقه دوم برای 50 هزار نفری که می توانند در بدترین شرایط به ورزشگاه بیایند ، وقتی یکجا خریداری می شوند ، نیم بها محاسبه می شوند و اینگونه پرسپولیس برای هر بازی باید 125 میلیون تومان بپردازد. آنها البته راهکار مهمی هم برای این داشتند تا بتوانند که پولی نپردازند و مدام از سازمان لیگ طلب هم داشته باشند. آنها بیش از 6 میلیارد تومان حق از تبلیغات محیطی داشتند که سازمان لیگ نتوانسته پول زیادی از مجری تبلیغات محیطی بگیرد.
این یعنی آنها تا به حال 375 میلیون تومان از پولی را زنده کردند و به هواداران شان سوبسید دادند تا از تماشای بازی های تیم شان لذت ببرند که مطمئن بودند با سیستم جذب درآمدهای تبلیغات سازمان لیگ ، هیچ گاه زنده نمی شود و احتمالا مثل سال قبل قرار است به شرکت مجری آگهی ها تخفیف داده شود.


منبع: خبرآنلاین
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-12 09:53:30
نظر دهید

۳ نظر
-
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۱۲
تاج داره همه کار برای لنگ می کنه
سعید
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۲۹
بازی استقلال اهواز واستقلال تهران هم به صورت رایگان برگزار شد ولی به زحمت ده هزار نفر اومده بودن البته احتمالا این هم تقصیره عادل فردوسی پور و مهدی تاجه
saeed
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۰۵
هوادارای کیسه بد میسوزنا.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر