فهرست

چهره ویژه بازی استقلال اهواز و ذوب آهن: پدرام اردلانی

آی اسپورت - دیدار فردای تیم های استقلال اهواز و ذوب آهن یک چهره ویژه خواهد داشت. پدرام اردلانی بازیکن جدید استقلال اهواز که در روز آخر نقل و انتقالات به این تیم پیوست، حالا با صدور آی تی  سی اش می تواند در بازی مقابل ذوب آهن به میدان برود.
پدرام اردلانی از آن جهت بازیکن جالبی است که سابقه بازی در لیگ اسکاتلند را دارد و طبیعتا بازیکنی با این رزومه می توانست در تیم بهتری بازی کند اما مسائل مختلفی دست به دست هم داده تا او به استقلال اهواز بیاید.
به گفته مدیربرنامه های پدرام او با یکی دو تیم لیگ برتری دیگر هم تمرین کرده اما سر مسائل مالی با آنها به توافق نرسیده ضمن آنکه اردلانی پیشنهاد بازی در لیگ تایلند را هم رد کرده است و خواسته حتما در لیگ برتر بازی کند.
دلیل تمام این مسائل به هدفی است که اردلانی و مدیربرنامه هایش برای سال آینده دارد. این بازیکن که از یک تیم قطری پیشنهاد دارد، تنها یک نیم فصل برای استقلال اهواز توپ خواهد زد و بعد از آن راهی قطر می شود تا آنجا فوتبالش را ادامه دهد. از طرف دیگر، پدرام با بازی در استقلال اهواز این فرصت را به مدیر برنامه هایش داده تا فیلم بازیهایش را ضبط کند و در صورتی که حضور او در باشگاه قطری به هر دلیلی منتفی شد، مدیر برنامه هایش می تواند فیلم بازیهای او را به بقیه مشتریانش نشان دهد.کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2016-02-12 10:37:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر