فهرست

دلیل عصبانیت دروازه بان سابق استقلال: بازی خوب پرسپولیس!

آی اسپورت - منصور رشیدی، دروازه‌بان و مربی اسبق استقلال که در هفته های اخیر جزو منتقدان عملکرد این تیم بود، درباره دلایل بازی ضعیف آنها می گوید: «در تعطیلات لیگ باید تمرینات خوب و اصولی برای تیم لحاظ می‌شد تا شرایط بهتر شود ولی استقلال نه تنها پیشرفت نداشته بلکه در 2 بازی متوالی برابر ذوب‌آهن و استقلال اهواز 2 امتیاز گرفت که در بازی نخست رحمتی ناجی تیم شد و در مسابقه دوم کمک‌داور. می‌دانید 2 شکست متوالی چه بحرانی ایجاد می‌کرد؟ اگر من انتقاد می‌کنم از سر دشمنی نیست، از سر دلسوزی و عشق به این تیم است. خدا شاهد است تماشای این 2 بازی فشار عصبی زیادی به من وارد کرد به خصوص زمانی که دیدم پرسپولیس چطور ذوب‌آهن را در اصفهان تحت فشار قرار داده بود. بازیکنان آنها نصف بازیکنان تیم ما سابقه ملی و کیفیت فنی ندارند ولی مشخص است خوب تمرین می‌کنند و برای هر مسابقه برنامه دارند. »
او در پاسخ به این سوال که چه پیغامی برای مظلومی دارید، می گوید: «بازیکن به روحیه و جاه‌طلبی مربی‌اش هم نگاه می‌کند. رفتار و گفتار مربی در کنار کار فنی، تمرین و برنامه، ارنج و تعویض خوب در کار تیمی تأثیر مستقیم می‌گذارد. بازیکنان باید خوب تمرین داده شوند، خوب کوچ شوند و طوری با آنها صحبت شود که در زمین حضور مؤثری داشته باشند و به تیم حریف اجازه ندهند توپ را بدواند چون همین استقلال اهواز وقتی چند دقیقه عملکرد ضعیف استقلال تهران را دید انرژی و روحیه گرفت. بازیکنان‌شان به این نتیجه رسیدند قدرت شکست دادن حریف را دارند و به آن شکل در چند صحنه در زمین استقلال تهران خیمه می‌زدند.»

منبع: خبرآنلاین
  ۴  
آی اسپورت
2016-02-12 11:48:29
نظر دهید
۴ نظر
-
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۳۳
مهدی طارمی برا کل تیم کافیه کیفیت فن یه چیز بگو به تیمتون بخوره
چهار تایی ها خفه
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۲۱
دهنتو ببند لنگی اسکول
حمیدرضا
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۰۰
دوست استقلالی سکوت کنی نمیگن لالی! بهتر از اینه که شعور نداشته ات رو نشون بدی
حرف حساب
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۳۵
همه شش تایی ها از بازی خوب سرورشون دچار فشار عصبی شدند! اگه نکاهی به کامنتها و تهمتهاشون تو فضای مجازی بندازید متوجه میشید!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر