فهرست
ژاوی : برنده بازی با اتلتیکو در چمپیونز لیگ را اتفاقات کوچک تعیین می کند!
ژاوی : برنده بازی با اتلتیکو در چمپیونز لیگ را اتفاقات کوچک تعیین می کند!

ژاوی : برنده بازی با اتلتیکو در چمپیونز لیگ را اتفاقات کوچک تعیین می کند!

آی اسپورت - تنها دو روز به جدال حساس بارسلونا و اتلتیکو در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان باقیمانده است و حساسیت ها روز به روز بیشتر می شوند. امروز سایت باشگاه بارسلونا مصاحبه ای با ژاوی کاپیتان بارسا انجام داده است که در زیر می آید :

ژاوی می گوید : در بهترین فرم ممکن به این بازی رسیده ایم. نسبت به این بازی بسیار مشتاق و با انگیزه هستیم . بعد از پیروزی در ال کلاسیکو از لحاظ ذهنی و فیزیکی شرایط مطلوبی داریم.

تنها امتیاز اتلتیکو نسبت به ما این است که بازی برگشت در بیسنته کالدرون انجام می شود. راستش را بخواهید دوست نداشتم با تیم های اسپانیایی در این مرحله بازی کنیم ، چرا که آنها شناخت خوبی از ما دارند.اتلتیکو تیمی است که خوب دفاع می کند و سریع ضدحمله می زند .

برنده این بازی در اتفاقات کوچک مشخص می شود. بنظر من 50 درصد شانس پیروزی داریم .آنها تیمی هستند که به شما موقعیت گل زیادی نمی دهند ، و بسیار سختکوشند.

وی ادامه می دهد : تا بدینجای فصل سه بار با آنها روبرو شده ایم و هر سه بار مساوی کرده ایم. باید مواظب باشیم چون اتلتیکو بخوبی ضدحمله می زند. رمز صعود در این است که در بازی رفت در نیوکمپ گلی دریافت نکنیم. نباید پشت محوطه جریمه خطا مرتکب شویم و نباید به اتلتیکو ، خیلی کرنر بدهیم ! مراقبت از دیگو کاستا هم ضروری است چون در هر بازی می تواند گلزنی کند.

در مجموع اتلتیکو حریفی است که می داند در زمین باید چه کاری انجام دهد. رمز موفقیت آنها تا بدینجا ایمان بالایشان و موقعیت سنج بودنشان در هر بازی است. ضمن اینکه ذهن برتری جوی مربیشان چولو سیمئونه تاثیر بسیار زیادی در کیفیت بالای کنونی اتلتیکو داشته است.

     
آی اسپورت
2014-03-30 16:32:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر