فهرست
نکته روز: طلسم تراکتورسازی برای ویسی
نکته روز: طلسم تراکتورسازی برای ویسی

نکته روز: طلسم تراکتورسازی برای ویسی

آی اسپورت- تیم دوم جدول رده بندی لیگ برتر امروز در شرایطی میزبانی تراکتورسازی خواهد بود، که هرگز موفق به شکست دادن این تیم در لیگ نشده است. استقلال خوزستان دو سال قبل در اولین ماه‌های حضورش در سطح اول فوتبال ایران،  در اهواز 4 گل از تراکتورسازی دریافت کرد. آن‌ها در دیدار برگشت لیگ سیزدهم نیز با یک گل مغلوب شیم قرمزپوش میزبان شدند و در طول فصل هیچ امتیازی از تراکتور نگرفتند.
 


تیم عبدالله ویسی در لیگ چهاردهم، اولین جدال با تراکتور را با تساوی 2-2 به پایان برد اما در مسابقه برگشت به سادگی با 3 گل مغلوب رقیب شد و باز هم نتوانست از نبرد با تیم تبریزی جان سالم به در ببرد. به نظر می‌رسید تیم متحول شده استقلال خوزستان در لیگ پانزدهم، بالاخره طلسم تراکتورسازی را خواهد شکست اما تیمی که فصل را بسیار خوب آغاز کرده بود، در زمین تراکتور نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل نگرفت.
 
 
سه شکست و دو تساوی در پنج مسابقه؛ نتیجه رویارویی‌های گذشته پسران ویسی با تراکتورسازی است. آن ها 10 گل از تیم تبریزی دریافت کرده‌اند و فقط 3  بار موفق شده‌اند دروازه این رقیب سرسخت را باز کنند. ویسی و تیمش ساعت 15 امروز در غدیر، روبروی این تاریخچه نه چندان شگفت‌انگیز خواهند ایستاد. جایی که یک تساوی برای صدرنشینی موقت استقلال خوزستان کفایت می کند اما آن ها، به دنبال نتیجه‌ای هستند که از طلسم همیشگی تراکتورسازی عبورشان بدهد. 


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2016-02-12 14:17:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر