فهرست
روزهای تلخ احمد: زندگی در داگ هاوس!
روزهای تلخ احمد: زندگی در داگ هاوس!

روزهای تلخ احمد: زندگی در داگ هاوس!

آی اسپورت - قبل از شروع تعطیلات لیگ، پرسپولیس 3 بازیکن بین بهترین نمرات این فصل لیگ برتر داشت. مسلمان، طارمی و هافبک جوانی که قرار بود بعد از درخشش مقابل استقلال خوزستان، همراه با تیم امید به مسابقات انتخابی المپیک برود. خاکپور و مایلی‌کهن، نوراللهی را به بهانه اینکه نباید با مصدومیت مقابل استقلال خوزستان بازی می‌کرده به تیم امید دعوت نکردند تا بازی دو سر باخت‌شان را استارت بزنند. تیم امید بدون داشتن یک هافبک دفاعی توامند در میانه زمین حذف شد و نوراللهی هم بعد از شروع لیگ، روزهای خوبی را تجربه نمی‌کند.
بازی با سپاهان، نوراللهی روی گل اول حریف بخاطر عدم یارگیری مقصر اصلی بود و بعد از نمایشی پایین‌تر از تمام نیم فصل اول، بین دو نیمه تعویض شد. با بیرون رفتن نوراللهی پرسپولیس بهتر بازی کرد و بازی با ذوب آهن هم او روی نیمکت نشست. امروز، نوراللهی باز هم باید مقابل فولاد بازی را از روی نیمکت آغاز کند. به این امید که در نیمه دوم، به زمین برود و بر خلاف بازی با ذوب آهن حداقل به عنوان بازیکن تعویضی بتواند شرایط را تغییر بدهد.
هافبکی که ورودش به ترکیب پرسپولیس در هفته چهارم روند این تیم را متحول کرد، حالا خودش نیاز به یک تحول شخصی دارد. اینکه یک ماه و نیم سیاه را کاملا فراموش کند و از داگ هاوس برانکو، دوباره به زمین چمن منتقل شود.کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-12 14:37:59
نظر دهید

۳ نظر
برزو
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۵۰
داگ هاوس یعنی خونه ی سگ؟ بی تربیت
-
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۳۶
این داگ هاوس دقیقا یعنی چی ؟
حمیدرضا
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۲۹
برزوجان اصطلاح فوتبالیه!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر