فهرست
گزارش روز : فلیکس بریش آلمانی ، داور بارسا - اتلتیکو
گزارش روز : فلیکس بریش آلمانی ، داور بارسا - اتلتیکو

گزارش روز : فلیکس بریش آلمانی ، داور بارسا - اتلتیکو

آی اسپورت -  روز سه شنبه از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان دو دیدار برگزار خواهد شد . در نیوکمپ بارسا به مصاف دیگر تیم اسپانیایی ، اتلتیکو مادرید صدرنشین فعلی لالیگا می رود و منچستر یونایتد هم با بایرن مصاف خواهد داشت.

بنا بر اعلام یوفا آقای فلیکس بریش آلمانی داوری بازی بارسا و اتلتیکو مادرید در نیوکمپ را عهده دار خواهد بود . در حالیکه آقای کارلوس ولاسکو کاربایوی اسپانیایی جدال منچستر - بایرن را سوت خواهد زد. بریش 38 ساله از سال 2007 در لیست بین المللی قرار دارد با این وجود از سال 2009 تقریبا بازی های مهمی را در سطح فوتبال اروپا و جهان قضاوت کرده است.

او تحصیلکرده حقوق در مقطع دکترا است. این داور آلمانی در مقاطع مختلفی برای هر دو تیم سوت زده است که می توان به بازی اتلتیکو با ووژودینا اشاره کرد (2-1 اتلتیکو) یا به بازی اتلتیکو با پاناتینایکوس (3-2 اتلتیکو) و همچنین برای بارسا دیدارهای مهمی چون بارسا - چلسی در سال 2012 (1-0 چلسی ) بایرن بارسلونا در سال تابستان 2013 (2-0 بایرن) و نیز میلان - بارسلونا که در همین فصل با نتیجه 1-1 مساوی خاتمه یافت.

همچنین آقای بریش دیدار تیمهای ملی اسپانیا و فرانسه را در مرحله گروهی انتخابی جام جهانی برزیل در بیسنته کالدرون ، قضاوت کرده است که با نتیجه مساوی 1-1 به پایان رسید. با توجه به جنجال های اخیر داوری در بازیهای اخیر بارسلونا حساسیت ها روی داوری این بازی مهم ، بدون شک بالا خواهد بود.

     
آی اسپورت
2014-03-30 17:04:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر