فهرست
ویسی: بازی گردن کلفتی بود
ویسی: بازی گردن کلفتی بود

ویسی: بازی گردن کلفتی بود

آی اسپورت- عبدالله ویسی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل تراکتورسازی که با تساوی یک - یک به پایان رسید، حاضر شد.دو تیم بازی گردن کلفتی را به نمایش گذاشتند
در این دیدار هر دو تیم بازی بسیار خوب و گردن کلفتی را به نمایش گذاشتند، آنهم در دیداری که بسیار حساس بود. ممکن بود هر لحظه اتفاقی رخ بدهد و نتیجه تغییر کند که در نهایت هم بازی مساوی شد. ما برای این بازی آنالیز خوبی از تراکتورسازی داشتیم و توانستیم این تیم را تا حدود زیادی کنترل کردیم و بازی خوبی انجام دادیم. ابتدای بازی هم به یک گل رسیدیم، اما روی یک اتفاق که حساس هم نبود، باعث شد یک پنالتی معمولی به حریف بدهیم. یک پنالتی کاملاً معمولی که بازیکن ما خطایی هم انجام نداد و فقط هند کرد.

از داشتن این چنین هوادارانی خوشحالیم
از اینکه نتوانستیم به پیروزی برسیم، متاسفیم، اما خوشحالیم که هواداران‌مان چه زمانی که استقلال خوزستان پایین جدول بود و چه الان که بالای جدول است، شرایط را درک کرده‌ و تشویق‌مان کردند. ناراحتیم که نتوانستیم آنها را خوشحال به خانه‌های‌شان بفرستیم. امیدوارم در دیدارهای آینده بتوانیم جبران کنیم.


عاشوری انرژی‌اش تمام شد
تا زمانی که توپ را در اختیار نداشتیم، فوق‌العاده عمل می‌کردیم، اما وقتی توپ در اختیارمان بود ضدحمله‌های خوبی می‌زدیم، با این وجود ضربات‌مان در چارچوب نبود. وقتی تیم حریف از روی نقطه پنالتی گل می‌زند نشان‌دهنده عملکرد خوب ماست.بازی مستقیم تراکتورسازی‌ها هر تیمی را تحت‌فشار می‌گذارد و به همین دلیل بازیکنان مجبور هستند همه توان‌شان را بگذارند. عاشوری انرژی‌اش به پایان رسید و نیاز بود که تعویض شود.

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-12 17:39:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر