فهرست
پانزده بازی؛ یک برد/ سمفونی سقوط سپاهان!
پانزده بازی؛ یک برد/ سمفونی سقوط سپاهان!

پانزده بازی؛ یک برد/ سمفونی سقوط سپاهان!

آی اسپورت- سه هفته بعد از شروع رقابت‌های لیگ، سپاهان با 9 امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار داشت. قهرمان لیگ چهاردهم با حسین فرکی، اصلی‌ترین مدعی قهرمانی لیگ پانزدهم به شمار می‌رفت اما روزهای خوب طلایی‌ها، چندان ماندگار نبود. از دست دادن دو مهره برزیلی تا نیم فصل، قهر نویدکیا و رابطه نه چندان خوب سکوها با فرکی، همه چیز را عوض کرد و سپاهان در مسیر ناکامی قرار گرفت. فرکی سرانجام از باشگاه کنار گذاشته شد، محرم به دوران قهر پایان داد و خریدهای برزیلی به تیم اضافه شدند اما بحران، پای‌اش را از سرنوشت سپاهان بیرون نکشید.
تیم استیماچ امروز دوباره شکست خورد. این بار مقابل سایپایِ جلالی. سپاهان بارها و بارها در طول مسابقه صاحب فرصت گلزنی شد اما درست مثل ضربه پنالتی خلعتبری، همه موقعیت‌های گل تیم به سادگی از دست رفتند. به همان سادگی که دروازه تیم در مقابل هجوم بازیکنان رقیب فرو ریخت. سپاهان دوباره باخت و این اتفاق دیگر هیچکس را غافلگیر نکرد. از هفته پنجم به بعد، سپاهان فقط در یک مسابقه نفت تهران را شکست داده است. تنها یک پیروزی در 15 مسابقه. این باورنکردنی‌ترین سپاهانِ همه ادوار لیگ برتر است.
 
 


برای هشتمین هفته متوالی، سپاهان باز هم در حسرت پیروزی باقی ماند. آن‌ها از جام حذفی نیز کنار رفته‌اند و هیچ امیدی ندارند که حداقل با موفقیت در این جام، مرهمی به زخم‌های لیگ بگذارند. آن ها از مدت‌ها قبل شانس قهرمانی را از دست داده‌اند، شانس سهمیه را هم. شاید یک رتبه در وسط جدول، بهترین دورنمای ممکن برای تیم کم‌رمق مرد کروات باشد. تیمی که اگر در سه مسابقه ابتدایی فصل هم به همین بدی بود، حالا کار ساده‌ای برای فرار از منطقه سقوط جدول رده‌بندی نداشت. کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-12 17:41:07
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۳۰
خخخخخخ چهارپایان
-
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۵۳
بالاخره با جایگاه واقعی و منزل اصلیش برگشت....
حیف شد دولت احمدی نژاد رفت که دست بعضی ها از رانت ها یی کوتاه شد ...
کاپیتان محرم! استلی! استن لوره (لرل وهاردی) ! شما سپاهانید... حالا حالا ها مافی هایید ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر