فهرست
دایی: این بازی فقط گل کم داشت/فدراسیون بی در و پیکر است
دایی: این بازی فقط گل کم داشت/فدراسیون بی در و پیکر است

دایی: این بازی فقط گل کم داشت/فدراسیون بی در و پیکر است

آی اسپورت- صحبت های دایی را پس از تساوی مقابل پدیده می خوانید.
* اول از همه به بازیکنان خودم خسته نباشید می‌گویم. از کسانی استفاده کردیم که اولین بازی خود را تجربه می‌کردند. بعد از نتایج بدی که گرفته بودیم امروز بازیکنان ما مخصوصا نیمه اول خیلی خوب کار کردند. نیمه دوم هم بازی پایاپایی بود. موقعیت‌های گل ما بهتر از پدیده بود. فقط یک گل کم داشت و اگر ما آن را می‌زدیم تمام بود. امیدوارم با این مساوی به لیگ بازگردیم و نتیجه در خور نام بازیکنان بگیریم.


* تیم داوری قضاوت خوبی داشت و البته از فغانی به غیر از این هم انتظار نمی‌رفت. او یکی از بهترین داوران ماست و مطمئنا می‌تواند به تیم‌های داوری دیگر هم کمک کند تا در لیگ قضاوت‌های خوبی را داشته باشیم.


* متاسفانه فدراسیون ما آنقدر بی‌در و پیکر است که ساعت ۳ بعد از ظهر از دفتر کفاشیان تماس گرفتند و مرا به شام دعوت کردند. مطمئنا در چنین مراسم‌هایی که هیچ برنامه‌ریزی از پیش صورت نمی‌‌گیرد،‌ شرکت نمی‌کنم. شاید من یک جلسه دیگری داشته باشم. چرا پیش از آن با من هماهنگ نکردند؟


*  فدراسیون فوتبال برای خودش ارزش قائل نیست نه اینکه بخواهد به ما بی‌احترامی کند بلکه برای خودشان ارزش قائل نمی‌شوند. امیدوارم که این مسائل حل شود و برای چنین مسائل مهمی ارزش قائل شوند و از پیش برنامه‌ریزی صورت بگیرد.


*  پیام از بازی اول خیلی بهتر شده است. او امروز هم عملکرد بهتری داشت اما از لحاظ بدنی هنوز عقب است چرا که مدت طولانی در نفت مصدوم بود. مطمئن باشید پیام در آینده پیشرفت خواهد داشت. او اگر حرف گوش بدهد و مواظب زندگی خودش باشد می‌تواند بازیکن مؤثری برای تیم ملی هم شود.کدخبر: 9407

 
     
آی اسپورت
2016-02-12 18:09:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر