فهرست
استیماچ: در مورد عقیلی بیانیه می‌دهیم
استیماچ: در مورد عقیلی بیانیه می‌دهیم

استیماچ: در مورد عقیلی بیانیه می‌دهیم

آی‌اسپورت-  ایگور استیماچ در نشست خبری پس از بازی مقابل سایپا که با شکست سپاهان همراه بود حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.راه بازگشت به پیروزی را  می‌دانیم
ما 20 دقیقه آخر را خوب عکس‌العمل نداشتیم.با منوچهری تلاش کردیم به محوطه جریمه سایپا برویم.بیشتر بازیکنان تمرکز کافی را پس از گل دوم نداشتند.به سایپا تبریک می‌گویم.ما در جایگاه سخت‌تری قرار گرفتیم.این سخت خواهد بود اما ما راهش را می‌دانیم تیم را دوباره برگردانیم.


نمی‌توانم گل بزنم
اگر توپ‌های ما گل می‌شد تا پایان بازی 7 گل می‌زدیم.ولی ما گل نمی‌زنیم.من نمی‌توانم به زمین بروم و گل بزنم.سایپا خوش شانس بود.ما نمی‌توانیم فوتبال را پیش‌بینی کنیم.من دوست دارم پیش‌بینی سرمربی سایپا را درباره بازی بعدی بشنوم.


درباره عقیلی بیانیه می‌دهیم
درباره وضعیت عقیلی بیانیه‌ای داریم که آن را اعلام می‌کنیم.با این وجود به صورت شفاف می‌گویم هیچ کسی نمی‌تواند خودش را بالاتر از باشگاه بداند.


لیگ امسال خیلی رقابتی است
همه لیگ‌های ایران سخت است و هیچ تفاوتی با کشورهای دیگر ندارد.لیگ امسال خیلی رقابتی است.در سال‌های گذشته دو تا سه تیم برای قهرمانی می‌جنگیدند و بقیه پایین بودند.امروز هر تیم می‌تواند تیم دیگر را ببرد.


برخی تیم‌ها با زیر توپ زدن می‌برند
برخی تیم‌ها هستند که روش خاصی برای بازی دارند.زیر توپ می‌زنند ولی نتیجه بهتری می‌گیرند.این سخت است که بگویم ولی واقعیتی است که در فوتبال می‌بینم.اطمینان دارم هواداران سپاهان می‌خواهند که با فوتبال بازی کردن پیروزی‌هایش را شروع کند.بنابراین ما هم نیاز داریم کار کنیم چون همین کار را برای هواداران می‌کنیم.اگر شانس گلزنی ایجاد نکنیم کار سخت می‌شود
ما بازیکنان خوبی داریم. خلعتبری بازیکن بسیار خوبی است که گل‌های زیادی به ثمر رسانده است. شیمبا در بسیاری موارد خود را ثابت کرده است. او بازیکن فوق‌العاده‌ای است با شم گلزنی بالا. وقتی مسابقه با شکست تمام شد شما باید دو برابر سخت تر از قبل کار کنید و کاری که امکان دارد را انجام دهید تا دوباره به رویه گلزنی بازگردید. اگر ما ایجاد شانس نکنیم، آن گاه من نگران می‌شوم. به خاطر این که اگر تیمی شانس ایجاد نکند شرایطی برای گلزنی نخواهد داشت.


در نقل و انتقالات فرصتی نداشتیم
وقتی پنالتی را از دست دادیم، روحیه تیم مقداری نزول کرد که همین باعث شد مقداری بازی از دست ما خارج شود. شاید کمی تغییرات در تیم داشته باشیم. در رختکن به بازیکنان گفتم اگر من بروم شما بهتر بازی می کنید. آن ها خیلی سخت کار و فداکاری می‌کنند. البته در فصل نقل و انتقالات فرصتی نداشتیم که تیم را تقویت کنیم. اما من می‌توانم کاری کنم که تیم بتواند به روزهای خوب خود بازگردد و ادامه دهد. اما این امر در حال میسر نیست.


هوادران باید جو بهتری ایجاد کنند
تا آن حدی که می‌توانم ببینم هواداران سازمان یافته  تیم را حمایت می‌کنند. تیم‌هایی مثل پرسپولیس، سپاهان، تراکتورسازی از تیم‌های پرطرفدار هستند و این که تیمی هوادار داشته باشد خوب است. همین تیم‌ها با حمایت هواداران خود به خوبی پیش می‌روند. باید برای هواداران جو بهتری ایجاد کنیم تا به حمایت آن ها موفق‌تر عمل کنیم.

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-12 18:19:35
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر