فهرست
عاشقانه پرسپولیس و تیر دروازه: بیشتر از گل، تیرک می‌زنند
عاشقانه پرسپولیس و تیر دروازه: بیشتر از گل، تیرک می‌زنند

عاشقانه پرسپولیس و تیر دروازه: بیشتر از گل، تیرک می‌زنند

آی اسپورت - پرسپولیس در بازی با فولاد هم مثل مسابقات گذشته، دو بار توپ را به تیرک دروازه حریف زد. فرشاد احمدزاده در نیمه اول و امید عالیشاه در نیمه دوم، دو بار توپ را به تیر دروازه زدند تا تعداد تیرک‌های پرسپولیس در این بازی هم مثل بازی هفته گذشته با ذوب آهن از تعداد گل‌های این تیم بیشتر باشد. هفته قبل، پرسپولیس دو گل به ذوب آهن زد و سه بار هم توپ را به تیر دروازه این تیم کوبید.
پرسپولیسی‌ها از همان نیم فصل اول، ضاحب رکورد جالب «بییشترین زدن توپ به تیرک» در این فصل لیگ برتر بودند و با 5 تیرک در دو هفته اخیر، آمارشان دست نیافتنی‌تر هم شده است. پرسپولیسی‌ها بر خلاف تور دروازه، با تیر دروازه حریفان‌شان رابطه خوبی دارند. جالب اینجاست بر خلاف گل‌های پرسپولیس که وابستگی زیادی به طارمی دارد، تیرک‌های این تیم توسط بازیکنان مختلف زده می‌شوند. 5 ضربه آخر پرسپولیس به تیرک را، 5 بازیکن مختلف یعنی طارمی، علیپور، کامیابی‌نیا، احمدزاده و عالیشاه زده‌اند.کد خبر: 9406
  ۶  
آی اسپورت
2016-02-12 19:23:51
نظر دهید

۶ نظر
-
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۲۹
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مظفری زاده درباره صحنه ای که لوبانف در دقیقه 19 موجب سرنگونی مهاجم فولاد شد می‌گوید: «تکل دروازه بان پرسپولیس در حالی که توپ از پای مهاجم فولاد جدا شده بود، موجب سرنگونی مهاجم شد و خطای پنالتی اتفاق افتاد.»
-
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۳۹
در مورد افتضاحات داوری به سود لنگ بنویسین
-
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۰۶
باز هم این هوادارک که چه عرص کنم ابن لمپن اومد و اینجا حرفهای بیربط زد.پرسپولیس بهترین تیم ایرانه با اختلاف.شما هم برو از پرویز تیکی تاکا حمایت کننن.ههههه
پرویز تیکی تاکاااااا
10.10.10
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۰۹
افتضاح داوری هفته قبل بود که توپی که 50 سانت از خط گدشته بود رو گل نگرفتن تا تیم مظلوم استقلال اهواز نتونه به پیروزی برسه.خود اسکوچیچ بعد بازی گفته اشتباهات داوری تاثیر نداشت اما بک فده شدن کاسه داغتر از آش.
-
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۰۳
بابا دوتا تیردروازه و ده تا موقعیت گل مثل روز روشنه حق پرسپولیس فقط برد و بوده و بس دیگه داورى موضوعیت نداره
یوهان کرایوف
شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴، ۰۱:۴۸
من هنوز تو قکز اون ضربه آزادم که چطوری ترکی داد به فولاد در صورتی که خطا رو بازیکن پرسپولیس بود اصن این هیچی اون توپی که دومتر تو گل بود چی؟؟؟؟!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر