فهرست
اسکوچیچ: باخت ما به داوری ارتباطی نداشت؛مغرور بودیم
اسکوچیچ: باخت ما به داوری ارتباطی نداشت؛مغرور بودیم

اسکوچیچ: باخت ما به داوری ارتباطی نداشت؛مغرور بودیم

آی اسپورت- اسکوچیچ که در نیم فصل دوم شروع خوبی در لیگ برتر داشت مقابل همتای کرواتش نتوانست سه امتیاز را بدست بیاورد. او دلیل این باخت را غرور می داند:«به پرسپولیسی‌ها بابت این پیروز که حقشان بود تبریک می‌گویم. ما تیم واقعی نبودیم. به هرحال یک اتفاقی که افتاد این بود که ما به پرسپولیس احترام می‌گذاریم. بازیکنانم بعد از بازی با سپاهان دچار غرور کاذب شدند.برخی بازیکنانم در اندازه‌های خود نبودند. خان‌زاده و مساریچ هم به دلیل مصدومیت آمادگی لازم را نداشتند. از طرفی چاگو هم تلاش شد به بازی برسد.
امروز بازی بدی را ارائه دادیم و به خصوص در میانه زمین که توپ‌ها به پرسپولیسی‌ها می‌رسید. به هرحال ما شانس‌هایی در این بازی داشتیم که می‌شد به گل تبدیل کنیم.» سرمربی فولاد در پاسخ به سوالی درباره داوری بازی گفت:«اجازه دهید درباره داوری قضاوت نکنم. بازیکنان ما کمی مغرور بودند و جای بهانه‌ای نیست. باخت ما منصفانه بود و ما به خودمان باختیم. تیم ما در سطحی که انتظار داشتیم ظاهر نشد.»
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-02-12 19:51:03
نظر دهید

۴ نظر
-
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۰۴
لنگ اسپورت
-
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۲۱
دقیقه20:گلر پرسپولیس ؛لوبانف روی فشنگچی،مرد شماره 88 فولاد خطا کرد که جریمه اش پنالتی بود وداور پنالتی اعلام نکرد.
-
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۰۲
دارن سر تیمای خوزستانی رو میبرن
حمیدرضا
شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴، ۰۰:۲۷
دوستانی که مدعی پنالتی هستید صحنه قبل از اون مهاجم فولاد توپ رو با دست از بین بازیکنها رد کرد و به فشنگچی پاس داد. آیا این خطای هند نیست؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر