فهرست
برانکو: خوشحال ترین فرد هستم؛ کارت گرفتن بازیکنانم طبیعی است
برانکو: خوشحال ترین فرد هستم؛ کارت گرفتن بازیکنانم طبیعی است

برانکو: خوشحال ترین فرد هستم؛ کارت گرفتن بازیکنانم طبیعی است

آی اسپورت- برانکو حسابی خوشحال است. هم از برد تیمش،هم از نزدیک شدن به صدر و هم از حضور تعداد بالای تماشاگران. سرمربی پرسپولیس بعد از پایان بازی گفت:« به خاطر هوادارانمان خوشحال هستم. شاید بتوانم بگویم خوشحالترین فرد به خاطر تعداد زیاد هواداران هستم. تماشاگران ۹۴ دقیقه ما را تشویق کردند و به ما اعتماد داشتند.هواداران بزرگترین انگیزه و موتور محرکه ما برای خوب کار کردن هستند. خوشحالم که توانستیم آنها را راضی کنیم. تماشاگران پرسپولیس یکبار دیگر نشان دادند که بهترین تماشاگران هستند.می دانستیم فولاد حریف قدرتمندی است. آنها در دو بازی گذشته برده بودند و انگیزه زیادی داشتند. فولاد در نیم فصل دوم بیشترین امتیازات را گرفته است. طبیعی است که بدون فشار برای این بازی آمدند و قصد غافلگیری ما را داشتند.»
او در مورد بررسی فنی بازی گفت:« ما یک نیمه اول خیلی خوب داشتیم و ۴۵ دقیقه با یک ریتم بازی کردیم و فرصتهای زیادی داشتیم و حتی ریسک پذیری داشتیم. ما ۶۰ تا ۷۰ دقیقه استحقاق قهرمانی را داشتیم. طبیعی است که وقتی نتیجه با یک گل ادامه پیدا می کند، تیم برنده مطمئن نیست و یک مقدار عصبیت بر تیم حاکم می شود. ما فقط یک گل دیگر کم داشتیم.»
وی در پاسخ به این سئوال که چرا پرسپولیس «ناامن» برنده می شود و ممکن است نتیجه بازی در دقایق پایانی به ضررش عوض شود، گفت: «بله، این یکی از مشکلات ماست. در هر بازی فرصتهای زیادی به دست می آوریم. یکی از دلایل عدم گلزنی بازیکنان ما جوان بودن آنها و کم تجربه بودن آنهاست. دلیل دوم می تواند این باشد که بازیکنان در طول بازی تمام انرژی خود را می گذارند و موقع ضربات آخر با افت تمرکز مواجه می شوند ولی با تمام این مشکلات موثرترین تیم لیگ هستیم. مطمئنم این مشکل را هم حل خواهیم کرد.»
سرمربی پرسپولیس درباره اخطارهای غیر فنی بازیکنان تیمش یادآور شد: روش و فلسفه بازی ما به این شکل است که بر تهاجمی تر و محکمتر بازی کردن اصرار داریم. طبیعی است در این روش، کارت زرد هم پیش می آید. با این حال به بازیکنانم می گویم به این مسائل فکر نکنند و حساب و کتاب نکنند تا ببینیم بازی بعدی چه می شود.»
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-12 20:04:41
نظر دهید

۳ نظر
-
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۴۴
کارشناس داوری: پنالتی فولاد برابر پرسپولیس سوخت
حمیدرضا
شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴، ۰۰:۲۹
قبل صحنه خطا بازیکنی که به فشنگچی پاس داد با دست توپ رو رد کرد و به فشنگچی پاس داد. آیا این هندنیست؟
یوهان کرایوف
شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴، ۰۱:۵۰
همونطور که گل استقلال اهواز در برار استقلال سوخت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر