فهرست
ونگر: آرسنال هنوز شانس قهرمانی دارد
ونگر: آرسنال هنوز شانس قهرمانی دارد

ونگر: آرسنال هنوز شانس قهرمانی دارد

آی اسپورت- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، معتقد است که تیمش همچنان از شانس قهرمانی در لیگ برتر برخوردار است.

توپچی ها که هفته گذشته با شکست 6-0 مقابل چلسی و تساوی 2-2 برابرسوانسی، امیدهای شان برای قهرمانی را از دست رفته می دیدند، شب گذشته مقابل منچسترسیتی به تساوی 1-1 رسیدند تا با توجه به شکست غیرمنتظره چلسی برابر کریستال پالاس، بار دیگر به قهرمانی امیدوار شوند.

آرسنالی ها همچنان 5 امتیاز با چلسی فاصله دارند، ضمن اینکه لیورپول و منچسترسیتی هم با توجه به بازی های کمترشان، می توانند فاصله شان را افزایش بدهند اما ونگر از شاگردانش خواست تا همچنان به تلاش شان برای کسب اولین قهرمانی در لیگ برتر در یک دهه گذشته، ادامه بدهند.

او به خبرنگاران گفت:" شکست چلسی کمکی به ما نکرد زیرا باعث نشد ما امتیازات بیشتری به دست بیاوریم. این تنها نشان داد که ما باید تا آخرین هفته مبارزه کنیم زیرا هر تیمی می تواند هر تیمی را شکست بدهد.

روی کاغذ، ما هنوز شانس قهرمانی داریم اما همه چیز در دست خودمان نیست. نمی توان گفت سرنوشت مان به خودمان بستگی دارد زیرا واقع بینانه نیست.

ما از ابتدای فصل ثبات داشتیم. اگر در این سطح بازی نکرده باشید، توضیح دادن عدم امنیت ذهنی که برای یک تیم بعد از یکی دو شکست ایجاد می شود، دشوار است.

برای مثال، رئال مادرید را در لالیگا داریم که 30 بازی بدون شکست بود اما در دو بازی پیاپی شکست خورد زیرا ناامیدی بعد از یک شکست را به سختی می تواند تحمل کرد. بعد از یک نتیجه بد، فشار زیادی به تیم وارد می شود. تحمل این فشار برای هیچ تیمی راحت نیست."

     
آی اسپورت
2014-03-30 17:02:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر