فهرست

چهره روز: ترکی سر فولاد را برید؟

آی اسپورت - محسن ترکی سوژه خوبی برای برنامه نود جور کرد. این بار البته خبری از اعتراض پرسپولیس به داوری نیست بلکه به نظر می رسد آنها در بازی مقابل فولاد از اشتباه داوری نهایت استفاده را برده اند.
داستان مربوط به دقیقه 19 بازی دیروز می شود که امیرحسین فشنگچی موقعیت خوبی برای گلزنی داشت اما توپش به بیرون رفت. صحنه آهسته نشان می داد که لوبانف دروازه بان ازبکستانی پرسپولیس پای فشنگچی را زده و داور باید برای شاگردان اسکوچیچ پنالتی می گرفت اما ترکی چنین اعتقادی نداشت تا فولاد بازنده دیدار دیروز باشد.


کد خبر: 9408
  ۵  
آی اسپورت
2016-02-13 09:27:45
نظر دهید

۵ نظر
-
شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴، ۰۹:۳۳
پنالتیه واضح بود, همه ی کارشناسان داوری بدون استثنا گفتن پنالتیبود, بحث سر صحنه های,دیگه هست مثل لگد دایومی به سلیمیه بعضیا اعتقاد دارن باید کارت قرمز می گرفت
حرف حساب
شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴، ۰۹:۵۰
البته میدونم که شش تایی های دسته سومی با منطق و استدلال بیگانه اند ولی این رو نوشتم برای کسانی که حرف حساب رو قبول دارند:
1- طارمی در ادامه تعقیب توپ خورد به دربازه بانی که برای توپ اوت شده تکل رفته بود!!! نه تنها اخراج نداشت که کارت زرد هم نداشت!
2- فشنگچی از توپ جا مونده بود و برای اینکه برسه تکل رفت (خلاصه بازی رو ببینید خواهشا) و لوبانوف زودتر به توپ رسید و اول توپ رو زد و هیچ مشکلی نبود!
3- چند وقته ائتلاف استقلالی - سپاهانی که تو نیم فصل اول با فاجعه داوری حداقل 10 امتیاز ناحق برای خودشون جمع کردند طی یک اقدام هماهنگ خودجوش بعد از هر بازی پرسپولیس شروع کردند به جو دهی و تخریب داوران تا هم داوران رو در بازی های بعدی پرسپولیس تحت تاثیر قرار بدهند و هم افکار عمومی رو از اون امتیازهای بادآورده منحرف کنند! ولی فایده نداره!! والسلام
فرشاد33
شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۰۹
کاری به این که قبل ازاون بازیکن فولادروتوپ خوابیدندارم،ولی وقتی سلیمی جای توپ سرعلیپورومشت کردپنالتی بودیانبودعایا
-
شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۱۹
واقعا به نظر شما پنالتی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
-
شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۳۶
قبل از پنالتی خطا کاملا واضح بود بایرامی خودشو انداخته بود رو توپ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر