فهرست
فرکی: به دنبال کسب عنوان در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا هستیم
فرکی: به دنبال کسب عنوان در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا هستیم

فرکی: به دنبال کسب عنوان در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا هستیم

آی اسپورت- حسین فرکی در گفت‌وگویی در خصوص شرایط تیمش در بازی های پیش رو صحبت کرد. وی در ابتدا درباره دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر اظهارکرد: بازی خوبی بود و به نظر من این دیدار جذاب، دیدنی، پرفشار و همراه با حساسیت بالا بود.

وی ادامه‌داد: حساسیت بالای این دیدار باعث شده بود در ابتدای کار این موضوع روی کیفیت بازیکنان هر دو تیم به ویژه تیم ما تاثیر منفی بگذارد و همین موضوع باعث شد یک گل دریافت کنیم. با توجه به این‌که ما در خانه در مقابل هواداران‌مان بازی می‌کردیم، شرایط برای ما دشوار شد.

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان گفت: پس از دریافت گل و گذشت زمان، بازیکنان ما به شرایط خودشان نزدیک‌تر شدند و درنهایت در همان نیمه اول توانستیم پنالتی‌ای را‌ که به دست آوردیم، به گل تبدیل کنیم و این نیمه را با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان برسانیم.

وی با بیان این‌که به نظرم در نیمه اول بازی را احساسی دنبال کردیم، افزود: در بین دو نیمه با بازیکنان‌مان صحبت کردیم و نکات لازم را به آن ها گفتیم که در بخشی از این نکات، به نقاط ضعف حریف هم اشاره داشتیم.

فرکی بیان‌کرد: در نیمه دوم با یک شرایط بهتر بازی را دنبال کردیم و تعویضی هم انجام دادیم و ساسان انصاری را به زمین فرستادیم که این بازیکن خود پایه‌گذار پنالتی دوم تیم شد. ما توانستیم این پنالتی را هم تبدیل به گل کنیم و در نهایت با نتیجه 2 بر یک این دیدار را ببریم و هواداران و مردم خوزستان را خوشحال کنیم.وی گفت: ما برای این‌که به قهرمان شدن فکر کنیم، نیاز شدیدی به این پیروزی داشتیم و اگر این اتفاق نمی‌افتاد کار سخت‌تر می‌شد، در نهایت خدا را شکر بازیکنانم از این فرصت خوب استفاده کردند و من هم پس از این دیدار از تیم تشکر کردم، چرا که آن‌ها کار بزرگی را انجام دادند. تیم ما جوان است و برای اولین بار بود که در این شرایط حساس، توانست بازی باخته را به برد تبدیل کند.

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در خصوص روند تمرینات تیمش پیش از دیدار با بنیادکار ازبکستان در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا در اهواز عنوان‌کرد: روز بعد از دیدار با تراکتورسازی تمرینات‌مان را آغاز کردیم که این تمرینات تا فردا هم ادامه خواهد داشت. شرایط تیم از نظر فنی و روحی و روانی خوب است و بازیکنانم بسیار شاداب هستند.

به نقل از ایسنا، وی درباره غایبان تیمش برای دیدار با بنیادکار ازبکستان گفت: آرش افشین مصدوم است، البته اکنون وضعیتش بهتر شده و روز گذشته نیز در کنار تیم تمرین کرد. پریرا هم مصدومیتش برطرف شده است، البته برای بازی با تراکتورسازی شرایط صد درصدی نداشت و از او استفاده نکردیم و در ادامه هم منتظر هستیم تا شرایط این بازیکن بهتر شود. برای این دیدار شهاب کرمی را به دلیل دو کارته بودن در اختیار نداریم ولی امیدواریم که سایر بازیکنان‌مان بتوانند جای یکدیگر را به خوبی پر کنند.

فرکی خطاب به هواداران فولاد بیان‌کرد: از آن‌ها می‌خواهیم اکنون که ایام تعطیلات است، به ورزشگاه بیایند و ما را تنها نگذارند و انتظار داریم که تنها نباشیم. همیشه هم گفته‌ام از هر تعداد تماشاگری که به ورزشگاه می‌آید تشکر می‌کنم. فکر می‌کنم ما به خوبی توانسته‌ایم رضایت آن‌ها را با نتایج و عملکردی که داشته‌ایم، جلب کنیم.

وی ادامه‌داد: با بازی زیبایی که ارایه می‌دهیم، تلاش‌مان خوشحال کردن هواداران و لذت بردن آن‌ها از بازی‌های‌مان است، ضمن این‌که به دنبال کسب عنوان در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا هم هستیم. در کل از هواداران می‌خواهیم در این گام‌های آخر ما را تنها نگذارند.

وی در ادامه در ارزیابی‌اش از تیم بنیادکار گفت: ما بنیادکار را یک تیم خوب می‌دانیم و تاکید من به بازیکنانم این است که بازی گذشته‌مان را مقابل این تیم فراموش کنند. آن دیدار شرایط خاص خود را داشت و ما باید بدانیم هر بازی نتیجه خاص همان زمان است و نباید از قبل بازی را قیاس کرد.

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان افزود: این دلیل نمی‌شود به خاطر این‌که در ازبکستان نتیجه مساوی کسب کرده‌ایم، اکنون خیال‌مان راحت باشد بلکه قشنگی فوتبال این است که هیچ وقت نمی‌توان به این صورت فکر کرد. به نظرم ما حریف جدیدی پیش‌رو داریم و باید کارمان را براساس توانایی‌های خودمان و نقاط ضعف و قوت حریف انجام دهیم. بنیادکار می‌تواند در این‌ جا حریف خطرناکی باشد که این کار را برای ما دشوارتر می‌کند.

وی بیان‌کرد: در این بازی اولویت‌مان پیروزی است و برای این‌که برنده شویم، باید تمرکز بالایی داشته باشیم. به نظرم بنیادکار در این دیدار بهتر از دیدار قبلی ظاهر خواهد شد، هر چند اعتقادم بر این است که ما بهتر از آن‌ها هستیم و شرایط‌مان هم از نظر امتیازی بهتر از آن‌ها است.

فرکی در پایان عنوان‌کرد: این آخرین فرصت بنیادکار است و ما هم بازیکنان‌مان را توجیه می‌کنیم تا نگذارند حریف به هدفش برسد. پیروزی ما در این دیدار، بنیادکار را از گردونه مسابقات خارج می‌کند و باعث می‌شود، خودمان هم در ادامه کار راحت‌تری داشته باشیم.

     
آی اسپورت
2014-03-30 17:08:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر