فهرست
گزارش روز: مهدی طارمی؛ رفیق کارت‌های زرد
گزارش روز: مهدی طارمی؛ رفیق کارت‌های زرد

گزارش روز: مهدی طارمی؛ رفیق کارت‌های زرد

آی اسپورت- ضربه سر تماشایی به دروازه علیرضا سلیمی، یک روز درخشان برای مهدی طارمی در ورزشگاه آزادی رقم زد اما این گل، تنها اتفاق مربوط به او در این مسابقه نبود. دقایقی قبل از باز کردن دروازه فولاد و اساسا قبل از هر اتفاق دیگری در مسابقه؛ ستاره شماره 9 تیم برانکو به خاطر برخورد عجیب با دروازه‌بان حریف در نزدیکی‌های نقطه کرنر فولاد؛ خیلی زود با کارت زرد محسن ترکی روبرو شد. او پیش‌تر قول داده بود موقعیت خراب‌شده‌اش برابر سپاهان را با یک گل 3 امتیازی جبران کند و به این قول نیز عمل کرد. حالا به نظر می‌رسد وعده بعدی او برای هوادارهای پرسپولیس، باید پایان دادن به این دوستیِ عمیق با کارت‌های زرد باشد.


 
مهاجم جنوبی پرسپولیس در اولین بازی فصل در لباس پرسپولیس که در اهواز برگزار می‌شد، به سادگی از داور مسابقه اخطار گرفت و در حالی که چندین هفته از این عادت فاصله گرفته بود، با اخطاری که در مشهد گرفت خودش را در آستانه محرومیت از دربی تهران قرار داد و موجب شد پرفسور قید حضورش در بازی یک هفته قبل از دربی با ملوان را بزند. چهار هفته بعد، یک اخطار دیگر از راه رسید تا او این بار اولین جلسه محرومیت‌اش در طول فصل را در برابر گسترش فولاد تجربه کند. این محرومیت، رفتارهای او در زمین را دچار تحول کرد اما عمر این تحول، چندان طولانی نبود تا مهدی بعد از اخطار گرفتن در بازی با ذوب، در نبرد با فولاد نیز به خاطر یک برخورد ساده که به راحتی می‌توانست از آن جلوگیری کند و با دریافت پنجمین کارت زرد، غایبِ دیدار هفته بعدی تیمش با سایپا شد. او در این فصل تقریبا در هر سه مسابقه، یک بار کارت زرد گرفته است. آماری تعجب‌برانگیز برای هجومی‌ترین بازیکن تیم برانکو.


 
تقریبا همه کارت‌های زرد طارمی شباهت جالب توجهی به هم دارند. او یک بار به خاطر سرنگون‌شدن در محوطه جریمه حریف اخطار گرفته و همه کارت‌ زرد‌های دیگرش هیچ ارتباطی با خطای فنی نداشته‌اند. برخورد با بازیکن تیم مقابل و یا اعتراض به داور مسابقه، اصلی‌ترین دلایل کارت‌های پرشمار بازیکنی هستند که با همین اخطارها، بازی حساس جام حذفی با ذوب‌آهن را از دست داد و نقش مهمی در از دست رفتن این جام برای پرسپولیس بازی کرد. بازیکنی که در هر مسابقه اول کارت زرد می‌گیرد و بعد شروع به بازی می‌کند. 


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-13 13:04:38
نظر دهید

۱ نظر
حرف حساب
شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۳۳
البته میدونم که شش تایی های دسته سومی با منطق و استدلال بیگانه اند ولی این رو نوشتم برای کسانی که حرف حساب رو قبول دارند: 1- طارمی در ادامه تعقیب توپ خورد به دربازه بانی که برای توپ اوت شده تکل رفته بود!!! نه تنها اخراج نداشت که کارت زرد هم نداشت! 2- فشنگچی از توپ جا مونده بود و برای اینکه برسه تکل رفت (خلاصه بازی رو ببینید خواهشا) و لوبانوف زودتر به توپ رسید و اول توپ رو زد و هیچ مشکلی نبود! 3- چند وقته ائتلاف استقلالی - سپاهانی که تو نیم فصل اول با فاجعه داوری حداقل 10 امتیاز ناحق برای خودشون جمع کردند طی یک اقدام هماهنگ خودجوش بعد از هر بازی پرسپولیس شروع کردند به جو دهی و تخریب داوران تا هم داوران رو در بازی های بعدی پرسپولیس تحت تاثیر قرار بدهند و هم افکار عمومی رو از اون امتیازهای بادآورده منحرف کنند! ولی فایده نداره!! والسلام
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر