فهرست
مظلومی: استعفای من در حد شایعه هم نیست
مظلومی: استعفای من در حد شایعه هم نیست

مظلومی: استعفای من در حد شایعه هم نیست

آی‌اسپورت- پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت تهران از هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر حاضر شد.


از حذف نفت نارحت شدم
متأسفم که تیم نفت، تیمی با این کیفیت در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان شکست خورد و حذف شد. نفت می‌توانست به مرحله بعدی برود و من از حذف این تیم ناراحت شدم. خودم هم برای تماشای بازی نفت و الجیش به ورزشگاه رفته بودم و احترام خاصی هم برای کادر فنی این تیم قائل هستم. نفت کادر فنی استقلالی دارد و برای علیرضا منصوریان احترام خاصی قائلم.


امیدوارم صدر جدول را از دست ندهیم
ما شناخت خوبی از تیم نفت تهران داریم و در این فصل نیز 2 بار با آنها روبه‌رو شده‌ایم. با توجه به این شناخت تمرینات خوبی را در روزهای اخیر انجام دادیم و روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کردیم. امیدوارم این فرصت خوب را برای کسب 3 امتیاز و فرصت رفتن به صدر جدول را از دست ندهیم و هدفی غیر از این نداریم.


تساوی به درد هیچ کدام از تیم‌ها نمی‌خورد
تساوی در دیدار فردا به درد هیچ یک از تیم‌ها نمی‌خورد، ما برای اینکه به 3 امتیاز بازی برسیم باید هجومی بازی کنیم و اتفاقا همین برنامه در دستور کار ما قرار خواهد داشت. امیدوارم ورزشگاه تختی اجازه دهد که هر دو تیم فوتبال خوبی ارائه دهند و تماشاگرانی که به ورزشگاه می‌آیند راضی راهی خانه‌های خود شوند.


بازی با گسترش فولاد را رایگان می‌کنیم
هواداران ما باید بدانند که فردا تیم نفت میزبان بازی است و ما نمی‌توانیم تماشای آن را رایگان کنیم، البته امروز دیداری با مدیرعامل باشگاه داشتیم و قرار شد دیدارمان با گسترش فولاد برای هواداران در طبقه دوم رایگان باشد. من بسیار امیدوام که تماشاگران مثل گذشته تیم را حمایت کنند تا بتوانیم 3 امتیاز لازم را در بازی فردا کسب کنیم.مسلما وقتی ورزشگاه پر از تماشاگر باشد، بازیکنان با انگیزه و هیجان بیشتری فوتبال بازی می‌کنند. مسلم است حضور تماشاگر در کیفیت هر مسابقه‌ای تاثیر می‌گذارد و من خوشحالم که باشگاه‌ها شرایطی را فراهم می‌کنند تا هواداران با شرایط بهتری به ورزشگاه بیایند.


استعفای من در حد شایعه هم نیست
این مسئله شایعه‌ای بیش نیست و من نمی‌دانم چه کسی این شایعه را مطرح کرده است. فکر کنم موضوعی که به آن اشاره کردید حتی در حد شایعه هم نباشد، من با قدرت به کارم ادامه می‌دهم چرا که هنوز اتفاقی نیفتاده است که بخواهم استعفا بدهم. تیم ما همچنان مدعی جدی قهرمانی است و اگر بازی فردای خود را ببریم به صدر جدول باز خواهیم گشت، ضمن اینکه در جام حذفی هم راهی فینال شده‌ایم.


مقایسه طارمی و شهباززاده اشتباه است
همان طور که تیم‌ها را نمی‌شود مقایسه کرد، بازیکنان را هم نباید مقایسه کرد. شهباززاده بازیکن خوب و آینده‌داری است و اگر در مقطعی افت کرد به خاطر عدم دعوتش به تیم ملی بود به هر حال هر بازیکنی تمام تلاش خود را می‌کند تا پیراهن تیم ملی کشورش را بر تن کند و شهباززاده هم همین هدف را در زندگی ورزشی خود دارد. امیدوارم شهباززاده هرچه زودتر به روزهای اوج خود برگردد و بازی‌های زیبای خود را مثل گذشته انجام دهد، البته مهدی طارمی هم مهاجم خوبی است اما ما کاری به بازیکنان تیم‌های دیگر نداریم و به دنبال رسیدن به هدف خودمان هستیم.


برهانی از بزرگان استقلال است
برهانی از بازیکنان بزرگ و پیشکسوت استقلال است که واقعا دلش برای تیم می‌سوزد. او در هر شرایطی از تیم حمایت می‌کند و این را در رفتارهایش نشان داده است. ما توقعی غیر از این از آرش برهانی نداریم. ما همه بازیکنان را به یک چشم نگاه می‌کنیم و فاصله زیادی هم بین بازیکنان‌مان نیست. ممکن است برهانی که در 2 بازی قبل در لیست 18 نفره نبوده در بازی فردا فیکس باشد، برای همه ما مهم موفقیت تیم است.

کی‌روش باید بماند
امیدوارم کی‌روش به کارش در تیم ملی ادامه دهد. او به تعامل خیلی خوبی با فدراسیون رسیده و برنامه‌ خود را با قدرت برای آینده تیم ملی طرح‌ریزی کرده است، در این مرحله که ما صعودمان قطعی شده اما مطمئنا در مرحله بعد بازی‌های سختی داریم و کی‌روش برنامه‌ها  اردوهای خوبی برای تیم ملی در نظر گرفته است.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-13 14:07:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر