فهرست
فرشته کریمی: مثل ایران با پارتی‌بازی بازیکن انتخاب نمی‌کنند
فرشته کریمی: مثل ایران با پارتی‌بازی بازیکن انتخاب نمی‌کنند

فرشته کریمی: مثل ایران با پارتی‌بازی بازیکن انتخاب نمی‌کنند

آی‌اسپورت-  فرشته کریمی ستاره تیم ملی فوتسال بانوان که در بازی‌های آسیایی فوق‌العاده عمل کرد، برای دومین بار در دو سال گذشته در جمع 10 بازیکن برتر دنیا قرار گرفت. فرشته کریمی درباره این اتفاق می‌گوید: «وقتی سال 2013 انتخاب شدم، گفتم دوست دارم که مثل برزیل و اسپانیا ایران هم چند نماینده داشته باشد. امروز بسیار خوشحالم که علاوه بر من فرزانه توسلی هم در لیست 10 دروازه‌بان برتر دنیاست.»

او در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید چقدر شانس دارید تا بهترین بازیکن جهان شوید، می‌گوید: «همیشه برزیلی‌ها در بین برترین‌ها هستند چون در 5،6 دوره گذشته هم قهرمان جهان شده‌اند. البته یک بار یک بازیکن اوکراین بهترین بازیکن دنیا شد. من هم ناامید نیستم. اگر این دوره هم نشدم تمام تلاشم را می‌کنم تا در دوره‌های بعدی به چنین افتخاری برسم.»

فرشته کریمی درباره چگونگی انتخاب بهترین‌ها می‌گوید: «من زیاد اطلاعاتی در این باره نداریم. بهتر است از وحید شمسایی و آقای حسین شمس در این باره بپرسید. ولی دو سال قبل که من انتخاب شدم آقا حسین شمس گفتند سایت فوتسال پلنت مثل ایران، با پارتی بازی نیست و بازیکنان بر اساس توانایی و لیاقت انتخاب می‌شوند. آنها حقیقت را می‌گویند.»

کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-13 14:15:42
نظر دهید

۱ نظر
امید
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۰۰:۲۸
دوست دارم بامن ازدواج میکنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر