فهرست
منصوریان:هرکس از راه رسید از کی‌روش انتقاد کرد
منصوریان:هرکس از راه رسید از کی‌روش انتقاد کرد

منصوریان:هرکس از راه رسید از کی‌روش انتقاد کرد

آی‌اسپورت- علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال حاضر شد.


استقلال پارسال پشت سر ما بود
فردا با تیم صدر جدول بازی داریم. سال گذشته استقلال در این مقطع پشت سر ما بود اما اکنون شرایط متفاوت است. استقلال نیروهای جوانی دارد و به فینال جام حذفی هم صعود کرده است. ضمن اینکه در بیشتر هفته‌ها صدرنشین بوده است.


مظلومی من را ببخشد
از نظر فنی استقلال را می‌شناسیم، خودم سالیان سال در استقلال حضور داشتم و این تیم در شرایط بهتری قرار دارد. احترام ویژه‌ای برای پرویز مظلومی که زمانی مربی من بود قائل هستم و امیدوارم حضور من روی نیمکت در دیدار فردا را ببخشد.


تجربه بی‌پولی را نداشتیم
ما در این دو سال تجربه ریاضت مالی را نداشتیم ولی به یک باره این اتفاق افتاد و فکر می‌کنم نسبت به شرایط به وجود آمده روند ما روند بدی نبوده است. این حرکت سینوس وار می‌طلبد که تمام عوامل یک مجموعه به هم وصل باشند تا یک باشگاه به روند نرمال مالی نرسد هیچ وقت نمی‌تواند در سطح اول خودنمایی کند. متاسفانه چون تجربه این شرایط مالی را نداشتیم این اتفاقات رخ داد.


از بازی با الجیش از من نپرسید
در خصوص این مسابقه از من نپرسید چرا که معتقدم شکست در این دیدار هم به ضرر همه ما بود. ولی از پرویز مظلومی ، علی کریمی، و هواداران پرسپولیس تشکر کنم. همچنین از مهدی رحمتی عزیز که همیشه کنار ما هست. از مهدی رحمتی کامیابی‌نیا و نورالهی که تاکنون یک بار او را از نزدیک دیدم ممنون هستم. به خصوص از مردم تشکر می‌کنم که وقتی آنها را در خیابان می‌بینم دلگرمی می‌گیرم. اگر آنها تو را دوست داشته باشند به تو دلگرمی می‌دهند و اگر دوست نداشته باشند با نگاه‌شان همه چیز را به ما نشان خواهند داد.


هرکس از راه رسید از کی‌روش انتقاد کرد
من هر موقع در خصوص کی‌روش صحبت کنم این بحث پیش می‌آید که من از او حمایت می‌کنم. واقعیت این است که من به همه مربیانی که حتی از آنها یک کلمه یاد گرفته‌ام، احترام می‌گذارم و اگر آنها مرا نقد کنند، حتی یک کلمه هم جواب‌شان را نمی‌دهم. کی‌روش خیلی برای من وقت گذاشت و غیر از اینکه بخشی از زمان خود را به تیم ملی اختصاص می‌داد برای من عنوان یک معلم وقت می‌گذاشت. خیلی از پله‌های ترقی را در دوره‌ای که با او بودم طی کردم. او مثل دوست و برادر من است و خیلی مواقع شده من به او کمک می‌کنم. الان هم قصدم دفاع کردن نیست، بارها در تماس‌های تلفنی که با کی‌روش داشته‌ام نکاتی را به یکدیگر گفته‌ایم. حقیقت امر این است که در این یک سال اخیر هر کس که از راه رسیده سرمربی تیم ملی را نقد کرده است. ما از دید خودمان برای کی‌روش کلی هزینه کرده‌ایم اما غیر از این است که هزینه‌هایی که طی 4 سال برای او کردیم پس از صعود ایران به جام جهانی هم به حساب‌های فدراسیون برگشت؟ فکر نمی‌کنم پاداش صعود ما به جام جهانی کمتر از دستمزد کی‌روش باشد.کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-13 15:23:20
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر