فهرست
ملی‌پوش امید: خود بازیکنان خواستند سردار نباشد/ سردار به همه از بالا نگاه می‌کرد!
ملی‌پوش امید: خود بازیکنان خواستند سردار نباشد/ سردار به همه از بالا نگاه می‌کرد!

ملی‌پوش امید: خود بازیکنان خواستند سردار نباشد/ سردار به همه از بالا نگاه می‌کرد!

آی اسپورت- تیم ملی امید نتوانست در نهایت جواز صعود به المپیک را به‌دست بیاورد تا در حسرت صعود به المپیک باقی بماند، آن‌هم در شرایطی که شاید این آخرین فرصت حضور رشته فوتبال در المپیک باشد و از دوره بعدی احتمالا فوتسال جایگزین این رشته در المپیک خواهد شد. البته این خبر تازه‌ای نیست اما درباره برخی حاشیه‌های این تیم چیزهایی شنیده‌ایم که شاید بتواند در بررسی شکست معادلاتی را حل کند. در این شرایط و بعد از حذف تیم ملی امید خیلی‌ها به کادرفنی تیم ملی ایراد گرفتند که چرا برای دریافت مجوز حضور ستاره‌هایی مثل سردار آزمون و علیرضا جهانبخش در تیم امید تلاش بیشتری نکردند اما موضوع از این قرار است که جدا از جهانبخش، اراده‌ای جدی برای جلب بازیکنانی مثل سعید عزت‌اللهی و سردار آزمون وجود نداشت و این دلایل خاص خودش را داشت.
اما نکته جالب ماجرا زمانی بود که با دو، سه‌بازیکن تیم ملی امید همکلام شدیم. این بازیکنان که علاقه‌ای هم نداشتند نامشان فاش شود، درباره غیبت ستاره‌های ملی‌پوش در تیم امید گفتند اتفاقا خیلی هم خوب شد که سردار آزمون در تیم ملی حضور نداشت و مدعی شدند خود بازیکنان از خاکپور خواسته بودند که آزمون را به تیم ملی دعوت نکند.
وقتی کمی در این مساله ریز شدیم به نکته جالبی برخوردیم. یکی از بازیکنان تیم ملی امید که ابتدا نتوانست فیکس باشد ولی کم‌کم به ترکیب اصلی تیم راه پیدا کرد در این باره به همشهری گفت: «سردار آزمون به نظرم بازیکن مغروری است و کمتر کسی در تیم ملی امید می‌توانست با او ارتباط برقرار کند. او چون به تیم ملی بزرگسالان هم دعوت می‌شود و فیکس هست، به همه بازیکنان از بالا نگاه می‌کرد و به همین دلیل ما از خاکپور خواستیم این بازیکن اصلا به تیم ملی دعوت نشود و خاکپور پیگیر کار او نشود.»
این بازیکن در ادامه و در پاسخ به این سوال که آیا این شرایط در مورد جهانبخش هم اتفاق می‌افتاد یا خیر، گفت: «اتفاقا جهانبخش شاید 180درجه با آزمون متفاوت باشد. تمام بازیکنان او را دوست داشتند و حتی تا آخرین لحظه امیدوار بودیم که او بتواند با رضایت تیمش به تیم ملی امید بیاید.» این اظهارات درحالی است که همه ما سردار آزمون را به‌عنوان چهره‌ای دوست‌داشتنی و دارای انرژی مثبت می‌شناسیم و این ادعاها را شاید بشود به حسادت‌ها و رقابت‌های درون‌تیمی بازیکنان ربط داد. آنچه ما در خبرها دیده بودیم، مسئولان تیم امید هم پیگیر وضعیت سردار بودند و با باشگاه او هم گویا مکاتباتی داشتند اما به دلیل اینکه مسابقات قطر در لیست روزهای فیفا قرار نداشت، نتوانستند رضایت تیم روستوف روسیه را جلب کنند.


منبع: همشهری ورزشی


9411
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-13 16:04:36
نظر دهید

۳ نظر
Jabar Pagheh
شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۳۲
اینا همه چرته چوت سردار ترکمن دارن اختلاف میندازن نمیتونن ببینن ک ی ترکمن پیشرفت کنه
-
شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۱۳
اخبار زرد
ali
شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۳۹
حالم از سردار آزمون بهم می خوره. خیلی زیاد گندش کردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر