فهرست
جنجال جدید کاظمی: بازی با راه‌آهن باید سه بر صفر اعلام شود
جنجال جدید کاظمی: بازی با راه‌آهن باید سه بر صفر اعلام شود

جنجال جدید کاظمی: بازی با راه‌آهن باید سه بر صفر اعلام شود

آی‌اسپورت- فرهاد کاظمی پس از تساوی بدون گل سیاه‌جامگان مقابل راه‌آهن در نشست خبری حاضر شد. او ابتدا در مورد بازی گفت:«بازی کردن مقابل تیمی که مستقیم بازی می‌کند خیلی سخت است. ما فرصتی به حریف ندادیم. از بازیکنانم ناراحت بودم چراکه بیشتر از این از آنها انتظار داشتم».


کاظمی در مورد داروی بازی هم گفت:«باید تنش را دور کنیم اما بحث داوری‌ها مشکل‌ساز شده است. مگر یک پنالتی سرنوشت بازی را عوض نمی‌کند. ما دو پنالتی برایمان گرفته نشد. آن پنالتی‌ها می‌توانست تیم حریف را به جلو بکشاند. چندین هفته‌است که این مشکل را داریم پنالتی‌های ما در لیگ دیده نمی‌شود».


سرمربی سیاه‌جامگان در مورد اعتراضی که نسبت به فسخ قرارداد بازیکن راه‌آهن داشتند و پس از بازی هم با مسئولان در این باره صحبت می‌کرد، گفت:«بازیکن راه‌آهن محسن ایران‌نژاد امیدوارم زودتر خوب شود. او هنوز فسخ قرارداد نکرده اما مسئولان راه‌آهن از طرف او امضا کردند. راه‌آهنی‌ها حتی عاشوری را هم جایگزین کردند. این کار غیرقانونی است و این بازی باید سه بر صفر به نفع ما شود. تمام مدارک موجود است. خود ایران‌نژاد هم به من گفته بود که قراردادش را فسخ نکرده است. این به سازمان لیگ و اشتباه آن برنمی‌گردد به باشگاه برمی‌گردد که امیدوارم حق‌مان را بدهند».


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-13 17:33:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر