فهرست
یک تیر و دو نشان مظلومی / فرهاد به نجات استقلال می‌آید
یک تیر و دو نشان مظلومی / فرهاد به نجات استقلال می‌آید

یک تیر و دو نشان مظلومی / فرهاد به نجات استقلال می‌آید

آی اسپورت- استقلال بعد از شروع دوباره لیگ برتر خوب نتیجه نگرفته است؛ دو بازی، دو تساوی و فقط یک گل زده. یکی از این تساوی‌ها هم مقابل تیم قعرنشین جدول بوده است که اگر اشتباه تیم داوری نبود، آبی‌پوشان پایتخت آن بازی را باخته بودند. به این موارد باید نمایش ضعیف تاکتیکی استقلالی‌ها را هم افزود، طوری که تساوی خودشان در اصفهان را از درخشش مهدی رحمتی دارند، نه کار تاکتیکی خودشان.
در چنین فضایی کاملا بدیهی است که پرویز مظلومی مورد انتقاد قرار بگیرد و طبیعی است که برای حل آن دنبال یک تدبیر مناسب باشد؛ کاری که حداقل به لحاظ روانی کل تیم و البته تماشاگران را تهییج کند. در این میان حضور فرهاد مجیدی در تمرین استقلال و آمدن به ورزشگاه برای ابراز حمایت از آبی‌ها بدون شک یک راهکار مناسب است. حداقل اینکه یک مسکن قوی محسوب می‌شود.
مظلومی به خوبی می‌داند که استقلال با دو برد متوالی روی دور می‌افتد و بعید است که تا پایان سال به دردسر جدیدی بربخورد. بنابراین آمدن فرهاد یک راهکار بسیار خوب تلقی می‌شود. اما صبح دیروز شنیدیم حضور مجیدی علاوه بر تمام مواردی که برشمردیم، یک مزیت دیگر هم دارد که می‌توان از آن در صورت نیاز در دقیقه90 به عنوان پادزهر استفاده کرد تا زهر آن بر تن تیم ننشیند.

سفیر آشتی
رابطه بازیکنان و مدیران استقلال این روزها سرد است. این حقیقی غیرقابل کتمان است که از تعطیلات نیم‌فصل شروع شد. از زمانی که بهرام افشارزاده در رختکن مدعی شد هر کس با شرایط و مشکلات مالی نمی‌تواند کنار بیاید، بهتر است برود، گروهی از بازیکنان به‌شدت ناراحت شده و روند نارضایتی خودشان را تا جایی پیش بردند که اردوی میان‌فصل استقلال لغو شد و قضیه به گوش افشارزاده رسید که بازیکنان چقدر ناراحتند. حالا در این شرایط عده‌ای مدعی‌اند که فرهاد می‌آید تا رابطه سرد بازیکنان و مدیران را با هم خوب کند. از سوی دیگر چهارشنبه هفته جاری موعد سررسید چک بازیکنان استقلال است و اگر نقد نشود، قطعا جنجال به راه می‌افتد. اما اگر چک‌ها نقد نشود و در همان روزی که این اتفاق افتاده فرهاد مجیدی سرتمرین بیاید، بدون شک می‌تواند فضا را تا حد قابل ملاحظه‌ای آرام کرده و باعث حفظ خویشتنداری بازیکنان شود.


منبع: همشهری
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-13 17:38:37
نظر دهید

۱ نظر
حسین
شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۰۶
آخه نویسنده بی شرف و بی وجدان تا وقتی دوربین خط نباشه نمیشه تشخیص داد تو بر پایه چه عدالتی اینطوری با قطعیت اعلام گل میکنی و میگی اشتباه داوری؟ توی لیگ برتر انگلیس توپ 1 میلی متر روی خط بود و بقیش گل بود اعلام گل نکردن اونوقت تو کی هستی که میگی گل شد.

از خدا میخوام به خاطر دروغ ها و تهمت ها و بی وجدان بازیهایی که شما و امثال شما به اصطلاح خبرنگار و نویسنده درمیارید برید به جهنم که جهنم شایسته شماست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر