فهرست
استیلی: تمرکز نداشتیم
استیلی: تمرکز نداشتیم

استیلی: تمرکز نداشتیم

آی‌اسپورت- حمید استیلی در نشست خبری پس از پایان دیدار ملوان مقابل گسترش‌فولاد حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.تمرکز لازم را نداشتیم
ما تمرکز لازم را برای این بازی نداشتیم و بعد از خوردن گل سوم شیرازه تیم ما از هم پاشید. البته با نبودن پژمان نوری در زمین و بیرون رفتن احمد آهی شرایط ما خوب نبود. طی صحبت‌هایی که بین دو نیمه انجام دادیم توانستیم به گل برسیم اما گل سوم را هم دریافت کردیم که آن هم روی اشتباه خودمان بود.


یکی از ضعیف‌ترین بازی‌های ما بود
امروز ما خوب نبودیم آنهم به این دلیل که دو روز مانده به بازی مشکلاتی در تمرین تیم به وجود آمد که تمرکز ما را به هم ریخت و این مسئله دست به دست هم داد تا یکی از ضعیف‌ترین بازی‌هایمان را انجام دهیم. به طوری که نه من و نه بازیکنان تیمم از بازی راضی نیستیم. امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم بهتر باشیم و باید بگویم بنا به دلایلی که گفتم امروز خوب نبودیم.


ریالی از ملوان نگرفتم
در ملوان هم مشکلاتی داریم. البته تلاش می‌کنیم تیم خوبی داشته باشیم اما هواداران بدانند که داشتن یک تیم خوب نیازمند ساختار خوبی هم هست. ما در نیم فصل 4 بازیکن به خدمت گرفتیم اما یک ریال هم به آنها ندادیم و این در حالی است که برخی از باشگاه‌ها بازیکنان خارجی چند میلیاردی جذب کرده‌اند. خود من هم در ملوان تا حالا یک ریال نگرفتم و از خودم گذشتم. آنهم به خاطر مردم انزلی تا بتوانیم تیمی بسازیم که آنها به آن افتخار کنند. در انزلی که بازی می‌کنی استرس زیاد است. اما باید بتوانیم از این جایگاه جدا شویم.


در ادامه لیگ از اولادی استفاده می‌کنیم
در 7 هفته داوری‌ها در بازی‌های ما تاثیرگذار بود و 7 پنالتی ما را نگرفتند. که اگر این اتفاق می‌افتد شرایط ما بهتر بود. با این همه در ادامه لیگ ناچاریم با همین وضعیت کار را ادامه دهیم اما قرار است مهرداد اولادی به جمع ما اضافه شود و سعی می‌کنیم از او هم بازی‌های باقیمانده استفاده کنیم.


مازیار بیرون کشیدم چون احتمال اخراجش بود
به خاطر اینکه احتمال اخراج او می‌رفت مازیار را از زمین بیرون کشیدیم تا استراحت کند چرا که او یک بازیکن احساسی است ومی‌دانستیم با شرایطی که وجود دارد اگر در زمین بماند احتمال اخراجش هست.

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-13 17:51:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر