فهرست
متهمان نساجی، پرسشنامه تبانی را پر کردند
متهمان نساجی، پرسشنامه تبانی را پر کردند

متهمان نساجی، پرسشنامه تبانی را پر کردند

آی اسپورت- از دو هفته قبل سر و صدای عجیبی درخصوص نتیجه مشکوک دیدار نساجی و صنعت‌نفت ‌آبادان در لیگ یک برپا شد. تبانی که دامن دو بازیکن و یک مربی را گرفت و بعد از اینکه یکی از برنامه‌های تلویزیونی تصاویری از بازی نساجی و نفت آبادان را نشان داد، همه نگاه‌ها به سمت دروازه‌بان و یک مدافع نساجی رفت.
دروازه‌بان نساجی در مصاحبه‌ای با همشهری ورزشی مدعی شده بود که اگر او نبود نساجی بیشتر از اینها باید گل می‌خورد، این ادعا با تصاویری که این هفته همان برنامه تلویزیونی پخش کرد ثابت شد. با پیگیری‌های که انجام دادیم متوجه شدیم که مالک باشگاه نساجی به مدافع تیمش مشکوک است و برای همین فیلم بازی را به کمیته اخلاق فرستاده تا در این باره تحقیق صورت بگیرد و اصل ماجرا مشخص شود.
دو بازیکن متهم و سرمربی نساجی سه‌شنبه هفته گذشته برای ادای پاره‌ای توضیحات به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال مراجعه کردند. نکته جالب اینجا بود که کمیته اخلاق گویا برای محرز شدن تبانی کنکور برگزار کرده و سوالاتی کتبی به متهمان داده است تا از طریق آن مشخص شود که مقصر کیست.
ظاهرا به هر کدام از آنها یک پرسشنامه دادند که در آن سوال‌هایی مثل «در کدام تیم‌ها بازی کرده‌ای»، «مربیان قبلی شما چه کسانی بودند» و... وجود داشت. در پایان بعد از اینکه پرسشنامه را پر کردند، مسئولان کمیته اخلاق از آنها اجازه گرفتند تا خط‌های موبایل‌شان را شنود کنند. پرونده را هم به یک کمیته دیگر فرستادند تا در این خصوص با توجه به شواهد رای نهایی را اعلام کنند.
     
آی اسپورت
2016-02-13 21:21:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر