فهرست
هشدار سوارز/ " نمی توانیم آرسنال را دست کم بگیریم"
هشدار سوارز/ " نمی توانیم آرسنال را دست کم بگیریم"

هشدار سوارز/ " نمی توانیم آرسنال را دست کم بگیریم"

آی اسپورت – لوییس سوارز مهاجم اروگوئه ای باشگاه بارسلونا در صحبت هایی اعلام کرد که تیمش در بازی برابر آرسنال نباید با غرور بازی کند. سوارز در این خصوص به خبرنگاران گفت اینطور گفت:"ما نمی توانیم برابر آرسنال با غرور بازی کنیم و حریف را دسته کم بگیریم. ما باید مطمئن شویم که در هر دقیقه بازی برابر آرسنال آرام و ریلکس نباشیم چون آنها یکی از بهترین تیم های لیگ برتر انگلستان هستند."
سوارز همچنین در خصوص لیگ قهرمانان نیز صحبت کرد:"این می تواند یک دستاورد منحصربه فرد و تاریخی باشد و ما می خواهیم که آن را ببریم.اما در لیگ قهرمانان شما هیچ وقت نمی دانید چه اتفاقی قرارست رخ دهد. مسلما ما برای قهرمانی شانس داریم اما تیم ها دیگر مثل بایرن مونیخ ، رئال مادرید ، منچسترسیتی، پاریسن ژرمن مانند ما شانس دارند."
سوارز در ادامه در خصوص چگونگی هماهنگ شدن با تیم و بازیکنان بارسلونا و سبک بازی آبی و اناری پوشان صحبت کرد.
" در ابتدا من فکر نمی کردم که بتوانم با سبک بازی بارسلونا هماهنگ شوم. آنها به سبک تیکی تاکا بازی می کردند و من فکر می کردم که بدون وجود فضاهای زیاد برای بازی کار برای من سخت تر باشد و من نگران این موضوع بودم. اما کمک هم تیمی ها و البته لوییس انریکه که من را در پست شماره 9 به کار گرفت احساس راحتی بیشتری کردم. من رابطه بسیارخوبی با نیمار و مسی برقرار کردم. آنها به همراه آندرس اینیستا تیم را حرکت می دهند. اگرشما با آنها در بیرون از زمین ارتباط خوبی داشتید این مسئله در داخل زمین هم نمود پیدا خواهد کرد."

کد خبر : 9413
     
آی اسپورت
2016-02-14 00:23:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر