فهرست

واکنش ترابیان به اظهارات کی روش: مگر دیوانه ام که دنبال ضربه زدن باشم؟

آی اسپورت -  عباس ترابیان در گفت و گو با رادیو ورزش در واکنش به اظهارات اخیر کارلوس کی روش درباره خودش اظهار داشت: «من از سال 1391 تا الان هیچ ارتباطی با تیم ملی نداشتم و از این اتهاماتی که به من می زنند تعجب می کنم. سرمربی تیم ملی ایران با ادبیات غیرحرفه ای صحبت می کند و مطالبی را بیان می کند که دور از مخیله ورزش حرفه ای دنیاست. ایشان دو تا اتهام به من زدند و چون سنگین هستند مجبورم که جواب بدهم.»
 وی افزود: «اول گفته اند که زمانی که دژاگه و قوچان نژاد می خواستند به ایران بیایند من ممانعت می کردم ولی مگر من می خواستم فرزندم را به تیم ملی ببرم که نگران جای او بودم و مانع از این می شدم؟ مگر من بیمار هستم که به خودم و کشورم از این راه ضربه بزنم؟ اشکان دژاگه برای اولین بار در بازی ایران و قطر که 29 فوریه 2010 بوده است به ایران آمد و حتی در آن زمان هنوز قوچان نژاد هم به ایران نیامده بود و بعد از دژاگه آمد. من چه دخل و تصرفی می توانستم در این ارتباط داشته باشم؟ فکر می کنم بهترین کسی که می تواند در این باره نظر بدهد خسرو والی زاده مدیر رسانه ای تیم ملی در آن برهه است.»
 ترابیان اضافه کرد: «کی روش گفته است در سفر آخری که با تیم ملی بودم پاداش هایی که به بازیکنان تعلق می گرفت را بین دوستان خودم پخش کردم که این موضوع خنده دار است. او می خواهد از این راه برای قرار دادن بازیکنان مقابل من استفاده کند. همواره در سفرهای تیم ملی لیست مشخصی از بازیکنان وجود دارد که به تأیید وزارت ورزش رسیده است و بر اساس همان لیست هم مبالغی به عنوان پاداش در نظر گرفته می شود. ما هم برای پرداخت پاداش ها فرمولی داریم که باید بر اساس همان فرمول پاداش بدهیم. من با امضا گرفتن پاداش دادم و امضای خود ایشان را هم دارم که از من پاداشش را گرفت.»


منبع: جام نیوز
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-14 09:41:50
نظر دهید

۱ نظر
amin
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۲۷
کجای دنیا پاداش بازیکنا با هم فرق می کنه ؟ جمع کن بابا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر