فهرست
چرا «ترابیِ تیم ملی» از «ترابیِ سایپا» بهتر است؟
چرا «ترابیِ تیم ملی» از «ترابیِ سایپا» بهتر است؟

چرا «ترابیِ تیم ملی» از «ترابیِ سایپا» بهتر است؟

آی اسپورت - مهدی ترابی را خیلی ها ستاره آینده فوتبال ایران می دانند. بازیکنی که توانایی فوق العاده ای دارد و با حرکات انفجاری اش، همه را متحیر می کند. سال پیش همین موقع، او بازیکنی گمنام بود اما با حضور در تیم ملی و درخشش از بازی دوستانه مقابل ازبکستان، نام خود را بر سر زبان ها انداخت. درخشش او به حدی است که حالا می گویند سال بعد به یک تیم اروپایی منتقل می شود. مهدی ترابی هر چقدر در تیم ملی ستاره است و خوش می درخشد، در سایپا نتوانسته موفق باشد. فارغ از بازی آخر مقابل سپاهان که او خوب بازی کرد، امسال به نسبت بازی های ملی، در سایپا بسیار کم فروغ بوده است. ترابی در بازی هفته قبل مقابل استقلال خوزستان هم بازی بسیار بدی ارایه داد. برای همه سوال است که چرا او برای تیم کی‌روش عالی بازی می کند و ستاره تیم ملی امید است ولی در سایپا نمی تواند بدرخشد؟
مجید جلالی در این باره یک پاسخ دارد. او می گوید: «به خاطر اینکه در بازی های تیم ملی، تیم های رقیب از او شناخت ندارند و نمی دانند چه بازیکنی است ولی در لیگ همه او را می شناسند. خیلی وقت ها دیده ام وقتی مهدی صاحب توپ می شود، سه نفر او را دوره می کنند و زیر پایش می روند. این فکر کنم جواب سوال شما باشد. البته مهدی در همین بازی آخر مقابل سپاهان یکی از پایه های اصلی برد ما بود.»

منبع: خبر آنلاین
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-14 11:10:20
نظر دهید

۲ نظر
بهزاد
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۵۴
عذر بدتر از گناه . حتما مجید جلالی هم هیچ تقصیری نداره . احتمالا مجید جلالی مربی بارسا بشه این تیم همه بازیهاشو 10-0 میبازه چون همه ی نفرات بارسارو همه میشناسن . این جلالی فکر کنم جنسی که میگشه رو از مایلی کهن میگیره
amin
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۲۵
وای کامنت بهزاد عالی بود :)))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر