فهرست
فروتنی محمد انصاری؛ حرکت تکنیکی‌ام اتفاقی بود
فروتنی محمد انصاری؛ حرکت تکنیکی‌ام اتفاقی بود

فروتنی محمد انصاری؛ حرکت تکنیکی‌ام اتفاقی بود

آی اسپورت - محمد انصاری را می‌توان بی‌حاشیه‌ترین بازیکن پرسپولیس نامید. مدافعی که ذهنش متمرکز فوتبال است و خود را درگیر حواشی خارج از مستطیل سبز نمی‌کند. انصاری 24 ساله که فصل قبل را در ترکیب شهرداری تبریز گذراند، برای لیگ پانزدهم و با نظر مستقیم برانکو راهی تهران شد تا پیراهن پرسپولیس را برتن کند. انصاری که ابتدای فصل پشت سر بابک حاتمی قرار داشت و در ترکیب اصلی قرار نمی‌گرفت، از بازی مقابل ملوان وارد تفکرات برانکو شد و فقط با یک نمایش جای خود را در ارنج اصلی سفت کرد. انصاری آنقدر درخشید تا برانکو مجاب شود فقط از وجود او در سمت چپ خط دفاعی استفاده کند!‌ انصاری از زمانی که برای پرسپولیس بازی کرده، این تیم طعم شکست را نچشیده. رکوردی که انصاری همراه با پرسپولیس ثبت کرده و همچنان می‌تواند آن را ارتقا بدهد. محمد انصاری هر چقدر درون زمین با بازیکنان کناری‌اش ارتباط برقرار می‌کند، خارج از مستطیل سبز اهل صحبت با رسانه‌ها نیست. این را می‌شود از تعداد مصاحبه‌های او پس از حضور در پرسپولیس تا امروز مشاهده کرد. انصاری شاید فقط دو، سه بار با رسانه‌‌ها صحبت کرده و پاسخ سوال‌های آنها را داده! او تمرکز خود را روی فوتبال گذاشته و به خارج از آن فکر نمی‌کند. انصاری که حالا جایگاه خود را در سمت چپ خط دفاعی پرسپولیس تثبیت کرده مقابل فولاد هم یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود و یک پاس گل نیز برای مهدی طارمی ارسال کرد. انصاری که فوتبالش تماشاگر پسند است بارها با حرکات تکنیکی خود، هواداران پرسپولیس را وادار به تشویق کرد. بخصوص در صحنه‌ای که حرکات ریز و تکنیکی‌اش با توپ باعث شد تا 70 هزار هوادار یکصدا به تشویقش بپردازند و برایش سنگ تمام بگذارند. حرکت تکنیکی انصاری پس از بازی هم مورد استقبال قرار گرفت و این بار فضای مجازی را به اشغال خود درآورد. از تلگرام گرفته تا اینستاگرام، ویدئوی حرکت تکنیکی انصاری مشاهده می‌شد تا این دفاع چپ کم حاشیه محبوبتر از همیشه شده و به بازیکنی بی‌جانشین در پرسپولیس بدل شود.  انصاری‌ پس از بازی هم مثل همیشه مصاحبه نکرد. او معتقد است فعلا کاری نکرده که بخواهد صحبت کند و به رسانه‌ها راه یابد. با انصاری برای چند دقیقه گپ زدیم اما نه برای مصاحبه. فقط یک جمله از او درباره حرکت تکنیکی‌اش می‌نویسیم. آنجا که گفت، «این حرکت اتفاقی بود». این نشان از تواضع مدافع چپی دارد که رفته رفته خود را به لیگ برتر تحمیل کرده و مترصد فرصتی است که به لیست تیم ملی راه پیدا کند. انصاری و بی‌حاشیه بودنش می‌تواند الگوی مناسبی برای بازیکنانی باشد که علاقه‌مند به حضور در رسانه‌ها دارند. بازیکنانی که بیشتر از توانایی‌شان به آنها پرداخته می‌شود. انصاری اگر به همین روند ادامه بدهد قطعا می‌تواند پیراهن تیم ملی را بپوشد و جانشین مناسبی برای مهرداد پولادی باشد. دفاع چپی که فعلا در قطر است و غیبتش یکی از دغدغه‌های کی‌روش به حساب می‌آید.

کد خبر:9402
۲ ۸  
آی اسپورت
2016-02-14 11:46:35
نظر دهید

۸ نظر
-
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۵۹
قیافشو خخخخخخ
-
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۰۲
روش های جدید دوپینگ خطرناک هستند و منجر به سکته یا ایست قلبی می شوند
-
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۰۳
یک مشت لمپن که نام هوادر رو یدک میکشن اینجا چرند میگن.
-
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۳۱
از کامنتهای منفی که نوشته شده ، سوزش وحشتناک احساس میشه
۱
احمد
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۱۵
محمد انصاری عزیز بعنوان یک طرفدار قدیمی پرسپولیس خیلی خیلی دوستت دارم و به سهم خودم همه جا از بازی تو و از همه مهمتر اخلاق تو تعریف می کنم. در این دوره زمانه که بعضاً شاهد رفتارها و حداقل تیپهای عجیب و غریب ستارگان ورزشی (و سینمایی) هستیم، واقعا تو را یک الگو می دانم چون بجای ورود به حاشیه ها، بر وظیفه تیمی ات تمرکز کرده ای. امیدوارم همواره سلامت باشی و همینطور سالم زندگی کنی و با موفقیت همراه پرسپولیس، شاهد ترانسفرت به یک تیم خوب اروپایی باشیم. ممنون بابت زحمات تو، برانکو و سایر بازیکنان زحمتکش پرسپولیس و به امید قهرمانی همراه با رعایت اصول اخلاقی
۱
-
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۵۱
همینکه قیافش مث تازه ب دوران رسیده ها اجق وجق نیس کافیه..دمت گرم پسر..همینجوری بمون
۲
احمد
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۰۸:۲۹
ادمین جان سلام
تا حالا چند بار کامنت گذاشته ام در مورد چند خبر (که همگی در چارچوب و قابل چاپ بودند) ولی چاپ نشده اند نمیدانم معیارهای انتخاب چیه؟ شاید وقت بررسی و انتشار آنها را ندارید یا شاید سلیقه های خاصی را در نظر می گیرد (مثلاً شاید کامنتها باید متناسب با ادبیات جوانان امروزی باشد تا چاپ شود) ولی در هر حال اگر قرار نیست نتیجه ای داشته باشد مزاحمتان وقت نشوم و فقط خیرهای سایت جالبتان را بخوانم. ممنون
متن زیر را هم برای تأیید و تشویق نگرش و منش محمد انصاری خطاب به ایشان فرستاده بودم که چاپ نشد (آنهم شاید به دلیل امروزی نبودن ظاهر و رفتار این عزیز !!!!) در هر حال امیدوارم اینبار اینو چاپ کنید ممنون.


محمد انصاری عزیز سلام
بعنوان یک طرفدار قدیمی پرسپولیس خیلی خیلی دوستت دارم و به سهم خودم همه جا از بازی تو و از همه مهمتر اخلاق تو تعریف می کنم. در این دوره زمانه که بعضاً شاهد رفتارها و حداقل تیپهای عجیب و غریب ستارگان ورزشی (و سینمایی) هستیم، واقعا تو را یک الگو می دانم چون بجای ورود به حاشیه ها، بر وظیفه تیمی ات تمرکز کرده ای. امیدوارم همواره سلامت باشی و همینطور اخلاق مدار زندگی کنی و با موفقیت همراه پرسپولیس، شاهد ترانسفرت به یک تیم خوب اروپایی باشیم.
بابت زحمات تو، برانکو و سایر بازیکنان زحمتکش پرسپولیس بسیار متشکرم.
به امید قهرمانی پرسپولیس همراه با رعایت اصول اخلاقی
علیرضا مومنی
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴، ۰۵:۵۲
روش های جدید دوپینگ خطرناک هستند و منجر به سکته یا ایست قلبی می شوند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر