فهرست
پیش بازی استقلال - نفت‎؛ پر از دوئل!
پیش بازی استقلال - نفت‎؛ پر از دوئل!

پیش بازی استقلال - نفت‎؛ پر از دوئل!

یکشنبه 25 بهمن‏، ساعت ۱۷:۱۰ ،  ورزشگاه تختی تهران، داور: محمدرضا اکبریان


× استقلال تا بدین جای کار صدرنشین بازی های خارج از خانه است. این تیم در 9 بازی خارج از خانه 5 بار پیروز شده، 4 مساوی به دست آورده و شکستی را تجربه نکرده است تا این تیم با 19 امتیاز صدرنشین بازی های خارج از خانه باشد.
 
× نفت‌تهران هم اکنون در جدول بازی های خانگی در رده یازدهم قرار دارد. این تیم در 9 بازی خانگی خود 3 پیروزی، 4 مساوی و 2 شکست به دست آورد که هرگز آمار خوبی محسوب نمی‌شود.
 
×استقلال در 5 بازی آخر خود در لیگ‌برتر برابر نفت هم هرگز آمار خوبی از خود بجای نگذاشته است. این تیم با یک برد، 3 شکست و یک تساوی به نوعی بازی‌های آخر خود را به نفت تهران واگذار کرده است. البته در مجموع یازده تقابلی که داشته‌اند‏، پنج برد برای استقلال‏ و سه پیروزی برای نفت به ثبت رسیده.

× رحمتی در ۳ بازی اخیر کلین شیت کرده است.

×استقلال ۱۶ بازی متوالی بدون شکست رکورددار لیگ شده است.


ترکیب احتمالی نفت: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، سیامک کوروشی، مهدی شیری، رضا علیاری، آرش رضاوند، علیرضا عزت کرامت، وحید امیری، ایمان مبعلی، علی قربانی و امیر ارسلان مطهری 

ترکیب احتمالی استقلال: مهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، هرائر مگویان، میثم مجیدی، میلاد فخرالدینی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، جابر انصاری، یعقوب کریمی، بهنام برزای و سجاد شهباززاده
کدخبر: 9407
 
 
     
آی اسپورت
2016-02-14 14:42:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر